#
#
HABERLER
Yiğiner söyledi söylemesine de fikir olarak bunu savunduğu için değil tamamen gevşekliğinden. İnanılmaz bi lakayitlik var. Şu kombine işinin bu tutarda olmasının ilk sebebi yapılandırma için kredi tutarında oranla karşılayabilecek gelirinin olması. Ben işte şu tutardan bilet satacam, 10 bin kişiye oynacam sana da iki sene sonra şu tutardan borcumu ödeyecem. Storenin açılmasının esas nedeni de bu. Kurulan banka konsensusu gelir göster diyor sende hazırlıyorsun dosyanı başvuruyosun bilirkişi raporu maporu vs derken onaylanana kadar bekliyosun. İstesemde değiştiremem de dedi. Niye dedi bunun için dedi dosyan yanar...
 
Açıklamıyor, konuşmuyor. Aklımızla alay ediyor. 3-5 avukatla günü kurtarayım derdinde. Hah açıklasa naptın 40 milyonluk krediyi bir senede nasıl ezdin desen onu da açıklayamaz da ondan gevşekliği. Kombine alın 6 oyuncu alayım size vs aklınca kafa kırıyor. Kombinenin satılıp satılmaması felan umrunda değil yiğiner’in, üzerindeki 40 milyonluk kredi borcunun tüm bağlayıcılığı iki sene ertelemeli kalkacak sadece 10 milyon faiz borcunu ödeyecek ! Gününü kurtarsın adımda atar, çiçekte atar herşeyi de yapar.
 
Transfer yasağı da başka mesele. O konuda da kafa kırıyor. Geçen senenin ikinci yarısı gibi yapacak hocayı takımı. İlk iki hafta bakacak tuttu tutu, tutmadı al getir. Allah yüz defa gülsün Ankaragücü’nün yüzüne de her sene de bu kumar oynanmaz. İkinci forvetim felan herşeyim var diyor. Bırak ikinci forveti 1. forvetin bile yok orgill’in tek numarası vardı ani sprint onu da çözdüler ligin son 10 haftası mantara bağladı. Seni geçen sene ligde ligde tutan 3 ana parçan gitti halen takımı korudum diyosun. Nisanda mayısda yalvardılar sana 800 bin dolara boyd’u bitirelim diye hallederiz hallederiz gördük işte nasıl halolduğunu. Sedatı 10 maç oynatamazsın şu sezonda, faty-moke ile orta sahayı geçemezsin, hectoru ilhan ile kullanamazsın, aydın’ı 90 dakka oynatamazsın. Elinde 9 tane yabancı var, kalkarsa traoreyi de alacan etti 10, mecbur yabancı kaleci alacan 11. Hadi at sadeev’i dışarı direk kullanabileceğin sadece 2 yabancı hakkın var. Transfer yasağını kaldırsan bile ilhanı sedatı aydını mehmet sak’ı alihan’ı mecbur kullanmak zorundasın. 34 haftayı 14 kişiyle tamamlayamazsın !
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.