#
#
HABERLER
Taraftar kitlemiz artık yaşananlardan ders çıkarıp ^ Büyük Başkan ^ argümanının arkasında durulmaması gerektiğini, yeri geldiğinde kendi dava arkadaşlarının dahi kişisel çıkarlarını uğruna onları satabileceğini dün acı da olsa öğrenmiş oldu. Anlayış değişimez biliyorum ama ne zaman büyük başkan , büyük reis, klişelerinden vazgeçer büyük Ankaragücü der isek o zaman kazanırız. ( yanlış anlaşılma olmasın büyük demeyerek sen ne dersen o demeyerek o insanlara saygısızlık yapıp emeklerini yok saymış olmuyoruz )
 
Dün MY antidemokratik kongresi ile beraber bugüne gelen süre içerisinde bu kulübün bir numaralı düşmanı, kaleyi içten yıkan hain olarak anılacaktır . Kendi saz ekibi , sorgulanamaz bir yapı , diktatörlüğünün en açık göstergesidir. Koyun sürüsü Üyeler tek bir kelam edememiş oturdukları sandalyeleri vasıfsızlaştırarak bu kulübün şanlı tarihine en büyük saygısızlığı yapmıştır.
Başkan adayı MA ise sonu belli olan senaryonun sonunda aslında tam da amacı olan taraftar desteğini arkasına alarak Kaos fitilini ateşlemiş yeni sezon öncesi MY nin beslendiği sorunlar yumağına bir ilmek de o eklemiştir.
 
Bu saatten sonra iyimser düşünürsek ( ki zor ) istenilen hoca istenilen transferler yapılsa dahi , tribün yönetim ve ne acıdır ki tribün/tribün olarak tarihimizin belki de en sorunlu sezonuna başlayacağız
 
Gazamız mübarek olsun , Rabbim Ankaragücümüzü her şeye rağmen başarılı kılsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.