#
#
HABERLER

"Tsc Group po" dedi ki;

Selim abinin yanlış konuşmuş, umarım bir özür diler ve düzeltmeye çalışır. Göztepe benim sevdiğim ve saygı duyduğum bir kulüp, kendi adıma ilişkilerde böyle şeylerin yaşanmasına üzüldüm.
 
Ama amigoyu ya da başka bir şeyi neden gösterip bize sallamaya başlarsanız orada dur der bu camianın üyeleri. Ne Selim abiyi ne Enes'i ne de başkasını yedirmeyiz. Bu tribün onlarca insanını ceza evinde yatırdı, bedel ödedi. İçeriden kimseyi vermeden 50 yıl her şehre girdi çıktı hiç problem değil. Sizin abileriniz birbirini mahkemelerde satarken (ksk döner mevzu), bu tribün paşa paşa içeri giderdi, çıktı hem de defalarca.
 
Bizle olan derdinizi başkalarının argümanlarını kullanarak çözmeniz basitlik, bayağılık. Merdiven diyen olmuş, eski defterleri açanlar olmuş. Ne yani biz de size Aliağa muhabbeti mi yapalım? Ksk'nın sizi patates ettiği mevzuları mı açalım?
 
Geçin efendim. İsteyen sever, sayar isteyen söver. Kimsenin ne dediğini umursayacak değiliz bu saatten sonra. Düştüysek düştük. Algılayamadığınız şey, Bursaspor sizin kulüpleriniz gibi zırt pırt düşüp çıkan, gerektiğinde takım satın alıp üst lige çıkan bir kulüp değil. Biz 2004'te de hazmedemedik, şimdi de hazmedemiyoruz. Bütün problem bu. Bu acıyla konuşunca da amigo gibi yanlış işler ortaya çıkabiliyor.
 
Tekrar söylüyorum kimsenin bizi sevip sevmemesi gerçekten umurumuzda değil.

Oğlummmm ben sana diyorum ki merdiven olayını göstererek saldırıcam diyorum,Beşiktaşın vurduğu kaçtığı mevzuyu mumla arayacaksın diyorummm oğlum bitti o beşoklar kıraathanesinde yediğiniz içtiğiniz yemek, dalga.Göztepeye böyle ağzına alacak adam vajinadam çıkmadı.
 
Demişsin patates olduğunuz Karşıyaka maçları, ben sana söylüyorum benim 20 senedir patates olduğum bir olay yok bu tribünde.Ama senin abilerini, otobüs yapanlarını, onlarla yola çıkanları Ödemiş patatesi yapıcam diyorum.O Kevser ağızlı abilerine söyle
 
Senin abilerin pasolig ayağına gitti Bursa değil Beşiktaş’ta olabilirdi.Ama bu tribünün mihenkleri hepsi cezaevi gördü en kötüsü senelerdir cezalı.Göztepe tribününe en son söyleyeceğin tribün
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.