#
#
HABERLER
Gazi Mustafa Kemal Atatürk' e ve Metin Oktaya küfür etmek insanlık ayıbıdır, zaten bunun tartışması dahi yapılmaz. Ama bunları yazaanlardan sadece şunları düşünmelerini istiyorum. Çok değil sadece 3-4 sene öncesine ve daha öncelerine bakın, Bursaspor tribünleri kimin hangi kutsalına küfür etmiş, yada ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Paşa ya bırakın küfür etmeyi bunu aklından bile geçiren bir taraftar topluluğu olmamıştır.
 
Bunlar siyasetin sayesinde Bursaspor tribünlerine girmiş iş güç sahibi olmuş birileri tarafından satın alınan insanlardır. Biz bu tribünleri 2015 yılından beri tanıyamaz olduk, eski tribüncülerden hiç kimse kalmadı. Çoğu bu ve bunun gibi ortamları görüp kenara çekildi. Ülkenin içinde bulunduğu siyasi durum en çok bizi vurdu. Bursa bu kadar çomar bir şehir değil arkdaşlar ama buna mecbur bırakıldı maalesef.
 
Düşmemiz hayırlı oldu, keşke 2 sene önce düşseydik hem bu kadar borç olmazdı, hem bu tip insanlar türemezdi. Şimdi bir şans var eğer taraftar üzerinden bu parazitleri atarsa 2000 li yılların özlenen tribünlerine geri dönülür, eğer atamazsa geçmiş olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.