#
#
HABERLER
Finali göremeyiz, İzmit'in çocuğu herkese yetmiyor demiştim daha önce. Keşke haklı çıkmasaydım, çıkmasaydık. Muhalif ilan edildik, sonuç ortada. Diğer arkadaşların da dediği gibi boş edebi cümleler, altı boş gazlar bir yere varmamızı sağlamadı, sağlamayacak.
 
Bahri Yavuz'u başta hepimiz destekledik ama seneler geçtikçe ilk baştaki sempatik, şeffaf adam gitti, yerine bir mini diktatör geldi. Artık Bahri Yavuz'un Kocaelispor'a bir şey katabilecegini sanmıyorum. 5 senede BAL'dan çıkmak dışında olumlu tek bir şey yok. KEV tesisleri satıldı, onu bile lehimize kullanamadık, transferi açmak yerine devlet borçlarının peşine düştük. İstifa etmeli. Kan değişikliği işe yarar belki.
 
Bir paragraf da Enver Güler için. Kendisi de acilen bırakmalı. Belli ki olmuyor. Tribünün hakkını veremiyor. Eleştiri kaldıramıyor. Malum sayfaya "Demek ki tokmaksiz olmuyormuş" yazıyorum, "Ağabeyin bana da tokmak atsaymis ya" diye mesaj gönderiyor. Zamanında aynı otobüste deplasman yaptığı insana sallıyor.
 
Kesinlikle genel bir kan değişimi şart. Yönetimi, tribün lideri, futbolcusu... Yeni yüzler, yeni hedefler, yeni heyecanlar gerek. Haa bu arada yeni yüzler diyorum ama tribünde kime ihtiyacımız olduğu çok açık. Toptaş'ın tüm maç kendini yırttığını görmeyi özledim. Serhat'in anısını yaşatmak için dönmeliler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.