#
#
HABERLER

"DeverOrgill" dedi ki;

Her ne olursa olsun 7 ay para almayan adam sezonun en kritik macinda sozlesmesini fesh ediyosa bir art niyet vardir. Pintonun eline ne gecti 2 mac erken fesh edince bilmiyorum ama bu benim karakter anlayisima biraz ters dustu.
 
Aldigi ve alacagi para sonuna kadar helal olsun su zamana kadar, canini disine takti, terinin son damlasina kadar savasti.
 
Bir cift lafta basiretsiz yonetime soyleyim, siz adam olsaydiniz operasyon moperasyon demeden ne yapar ne eder 2 3 milyon bulurdunuz, sen ki adini dolmuscu ve taksiciler harici kimse bilmezken, cumhurbaskaninin yanina gidebiliyosan, ali kocla ayni masada oturabiliyosan, bu buyuk camia sayesindedir. Bir kurus hakkim varsa helal etmiyorum.

Adam 7 aydır para almayıp her mac çok iyi oynayarak klubune kaç trilyon kazandırmış, adam bizim babamızın oğlu değil. Hoş babamızın oğullarını da gördük, hepsi parasını aldı kuruşuna kadar , adamın duruşunda hiç bir sıkıntı yok , bu kadar vasıfsız, kalitesiz ve menfaatçi bir başkanla hicbir ortak paydamız olmamasına rağmen biz katlanamıyoruz , adamlara kim bilir ne yalan söylemişler..
 
Pinto dediginiz adam , 2. Yarının ilk maçı olan Gs maçında normalde oynamayacaktı , çünkü maçtan 1 gün önceki gecede çocuğu doğmuştu ve çocuğu da çok sıkıntılı doğmuştu. Bikac gün kuvezde kaldı ama yönetim zorla oyuncuyu istanbula getirdi , oynattı. Parasını vermediği topçu bu topçu.
 
Herkesin aklı yeni başına geliyor ama işte bizim ülkenin durumuna benziyor bizim iş. Kimse ağlamayacak, bunların hepsini söyledi az cok tahmin edenler.
 
Şu sivas maçı bi gecsinde , bakalım neler olacak..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.