#
#
HABERLER
son sayfalarda geçmişten bahsedilmiş ben de bir iki satır karalamak istedim. efsane maratona yaş itibariyle kıyısından köşesinden yetiştim. o zamanlarda tribün öylesine sağlamdı ki ortadaki iki kolon arasına geçmeye korkardık en köşede izlerdik. çocuk yaşta da olsa oranın tozunu yutmak bir başkaydı.
 
migrosa geçilen ilk yıllarda sette 8 -10 kişi birden olurdu. tüm semtler bir aradaydı inanılmaz bir birlik vardı. sefa abinin bağırmayana tekme tokat daldığı tokmak fırlattığı zamanlardı. şekil hakan ismi çok geçmiş kendisi muhabbeti iyi baya makara biriydi arada sırada sete de çıkardı migtosta. deli yaşar, arap erkan vs. aklı başında adamın az olduğu günlerdi.
 
caferağanın bahsi geçmiş oranın ortamı gerçekten farklıydı donumuza kadar ter içinde kalırdık. fazla kalabalık olmayan maçlarda 20-30 kişiyle bile caferağada bağırmanın tadı farklıydı. burhan feleğin yanındaki küçük salondaki maçlarda da atmosfer çok iyiydi. burhan felekle deplasman yasağı yoktu gs ve bjk maçlarında istisnalar hariç sayı olarak hep fazla olmuşuzdur. amatör demişken ipekçideki meşhur kadın basket maçında hiç bir salon maçında olmadığı kadar yaş ortalamamız yüksekti samiyene inönüye gider gibi gitmiştik.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.