#
#
HABERLER

"MonteCarlo" dedi ki;

"agathon" dedi ki;

 
kalın yazıyla belirttiğim kısım için kesinlikle haklısın. bu konuyla aynı düşüncedeyim.
 
ikinci konu için bunu en net İnönü Stadında Diyarbakırspor - Eskişehirspor playoff yarı final maçında yaşadım. İstiklal marşı okunmaya başlamadan daha Eskişehir tribünleri telefonlarını çıkardı Diyarbakırspor tribünlerini çekmeye başladı. Amaçları ne istiklal marşı okumak ne marşa saygı. Tek bir amaçları var ıslıklasalarda onları çeksek düşüncesi. Diyarbakırspor, Diyarbekirspor, Amedspor, Cizrespor şehrimize gelse de kinimizi nefretimizi kussak diye bekleyen insanlar var. Bunların maçla futbolla alakaları da yok. Kendilerince vatanı kurtarmaya geliyorlar. Ha aynısı burda yok mu burda da var. Futbolla alakası olmayan, stadyumun yolunu bilmeyen, sırf herhangi bir kentte takıma saldırı ve ya başka benzeri bir durum oldu diye 1 sene o maçın rövanşını bekleyen insanlar var. Ne diyelim Allah ıslah etsin kendilerini.
 
Valla biz artık bıktık. Diyarbakırdaki takımların siyasetle anılması en çok orda futbolla ilgilenen taraftarı üzüyor bunu bilmiş olun.

hemen başka yere salla. İstiklal marşında istiklal marşını okursun, isterse tüm stad seni çeksin, o çekenin ayıbı dersin. Ama marşı ıslıklamak ve özellikle bahsettiğin maçtaki şehitler ölmez tezahuratını ıslıklamak şerefsizliktir. sen bu ıslıklayanları es geç telefonla çektiler de komik.

Es geçtiğim yok. Dediğiniz olmuyor onu diyorum sadece. Her maç başlık açıyorsunuz istiklal marşı ıslıklandı diye ıslıklandı diye. Böyle bir şey yok diyorum. saysan bir elin parmağını geçmez. Belki 2 - 3 maç. Bu sayı da çok mudur bana göre çoktur. Olmaması gerekir. Islıklayanların futbolla ilgisi yok diyorum zaten oraya o amaçla gelmiş diyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.