#
#
HABERLER

"Can" dedi ki;

"Agaschenko" dedi ki;

o zaman inseydinizde galeriye tıksaydınız ben o gün iki tarafında tayfasını gördüm karşılaşma olsa pestile dönerdiniz muhtemelen bu yüzden inmediniz Mehmetçik vakfında delikli nane poloya dönen renkdaşlarının intikamını alamayan tribün bu konuda konuşmasın her neyse.

O gün sizle oynadığımız maçta biz de içerdeydik merak etme. Üni tayfasıyla mı bir şey yapacaktınız? Yıllar önce yaşanılanları Harun Abinize ve yanında gelenlere sorun da anlatsınlar bilmediklerinizi. Önce etrafınızı kontrol edin de patates olmayın sonradan. Dün de olduğu gibi Fenerbahçe tribünü sizden fersah fersah üstün durumdadır.

kardeşim eski mevzuları açmanın şu maç özelinde ne faydası var, valla okumadan geçiyorum iki taraftan da bu tarz paylaşımları. bırak başkası bahsediyorsa onun ayıbı olsun. tarihin en güzel tribünlerinden birini yapmışız, objektifçe güzellemeler alıyoruz. gurununu yaşayalım, rekabetin keyfini çıkaralım.
 
beşiktaş'ın tribün içi dinamiklerini son dönemde takip edemedim gençlerin yaşlılara karşı bir baymışlığı haricinde. gruplar, tayfalar, stat içi konumlanmalar konusunda eskisi gibi çok bilgili değiliz. ama bilet fiyatları, başkan yanlışları gibi şeyleri doğru olsa da bahane edip arkasına sığınırsanız yıllar yılı bu sarmaldan çıkamazsınız.
 
deplasman tribününü ikiye bölelim, biz bağırmıyorsak onların da sesi çıkmasın gibi yaklaşımlar da antipatik bence. dün bizim yanımızdaki tribün tam katılım, eski ilk migros zamanlarımız gibi hınca hınç dolu olup bağırsaydı ve stat geneline liderlik etseydi bence bizi de zorlarlardı. bu tarz konulara kafa yormak daha fayda sağlar, park toplantılarının videolarını izlediğimde üzülmüştüm. ordan bir sonuç çıkmayacağı çok aşikardı çünkü.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.