#
#
HABERLER

"kronikdebug" dedi ki;

eee amma zırladınız be arkadaş... Bi kere senin attığın golün iptal olması lazım. Golden önce adamın ayağına basıyor. çok şerefli ve doğrucusunuz ya hani güya herkes için "adalet" istiyorsunuz ya bunu niye konuşmuyorsunuz? Hoş gerçi şimdi çıkıp " o kadarcık basmadan ne olacak diye bık bık konuşursunuz.
 
https://i.hizliresim.com/0RrbRR.jpg

Fotoyu göremiyorum ama muhtemelen bizim golün öncesindeki pozisyonu gösteriyor. O pozisyonun videosunu izleyipte ciddi anlamda "Rodallega faul yapti" diyebilecek bir futbolsever var mi? Kendi oyuncularinz da itiraz fln etmemis zaten.
 

"zoban" dedi ki;

Hüseyin yanlışın var, maçı açıp tekrar bakabilirsin, Galatasaray ikinci yarı yaslandı ve oyunu kendi yarı alanında oynattı. Tribünler de erken kazandık havasına girdi. O maçta bu maça benzer bir bariz üstünlük yoktu.

Fark eder mi? Haksiz bir penalti, verilmeyen kirmizi kart(lar) ve verilmeyen penaltimiz. Sence bunlar momentumu degistirmek icin yeterli olmaz miydi?
 
Üstelik Galatasaraylilarin bu "bariz üstünlügünü" lafini anlamis degilim. Maci tekrar izleyin isterseniz. Top sizde, baski kuruyorsunuz, fakat bu sözde bariz üstünlügü pozisyona dökemediniz. Ilk yari 0-0 devam ederken Diagne'nin bir pozisyonu var, ondan haric ilk yarida goller dahil pozisyonunuz yok. Macin en iyi pozisyonu yine ilk devrede bizim Anthony'nin kacirdigi pozisyon.
 
Daha iyi oynadiniz, ki bunu diyoruz zaten. Fakat bunu pek pozisyona dökemediniz. Yani hakem kararlarini dogru vermis olsaydi, cok farkli bir mac olurdu ve bunu herkes biliyor.
 
Alin macin özetini tekrar izleyin isterseniz
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto- ... -mac-ozeti
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.