#
#
HABERLER
Ulan bunlar kadar karaktersiz bir topluluk yok yaptın işte niye inkar ediyorsun biraz delikanlı olun birazcık, arkasında durun yaptığınızın.maçtan önce “hazır yakalamışken 7-8 atalım bir daha yüz yıl boyunca karşılaşmayız”diye yazanların postları hala o maç başlığında duruyor.
burası Metropol dediniz,zabıta uyuma gecekondu burada dediniz, sırbıstan basket maçını izlerken s.ktir git Ankara evinde izle dediniz bunlara hepimiz güldük ettik ama 17-18 yaşında ki çocuklara para gösterip açlıktan geberin o.çocukları diyecek kadar aşağılık olacağınızı beklemiyorduk.
 
Yine mağduriyet çıkarmış ağlak arkadaşlar neymiş Kadıköy’de mehter yaptık diye yasak gelecekmiş.Ulan her Avrupa maçında sövdün 2.lige düştük hala sövdün durdun,besteler yaptın internete attın çukurda mı vuracaktınız Ankaragücünü gelin vurun.
 
Ne diyeceklerimni şaşırdılar konuyu Bursa’ya -Göztepe’ye kadar getirdiler.Ankaragücü ayrı tribündür Bursaspor ayrı tribündür iki tribünün dost gördükleride düşman gördükleride aynı olmak zorunda mı bu nasıl mantık?Bursa Göztepe ile arası iyi olabilir bu Bursa’nın sorunu bizi alaka etmez.Aynı şekilde bizim Karşıyaka ile dostluğumuz bizi bağlar Bursa’yı alaka etmez hatta bu örnekler çoğaltılır Antalya Bursa ile arası kötüykende bizim dostumuzdu keza Kocaelispor aynı şekilde.”Bize Bursa yüzüne düşman oldular” tezinizde bu şekilde çürüyor.
 
kardeşlikten dostluktan açılmışken bende bir soru sorayım her defasında Türklere hakaret eden İstanbul’a Kostantinopolis diyen paok tribününe kardeşiz dostuz diye yanlamak nasıl bir duygu anlatın bilelim ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.