#
#
HABERLER

"FarFan" dedi ki;

"tekyolbesiktas" dedi ki;

Spor Toto'nun sponsorluğu hariç resmi olarak devletten alınan bir kuruş para yok. Eğer varsa evrakta sahtecilikten yargılasınlar kulübü, gıkını çıkaran namerttir.
Suç bizde, bok var tonla borcun altına girdik stat için. Yık devletin üstüne ne var ne yoksa, Cengiz'in, onun bunun affedilen vergi borçlarıyla şehrin her santimetrekaresini stadyumla doldurursun.

Dostum stadı yaptırarak sanki bize iyilik yapmışsınız gibi yazmışsın :)
Birazdan borçlu çıkacağız galiba.
 
Şahsen hükümetin 50 milyondan fazla katkısını olduğunu düşünüyorum (belge melge sormayın, nereden bulayım belgeyi - öyle hissediyorum konuşulanlardan-tavırlardan) ama hoş 50 milyon TL olsa bile bunu beğenmiyor musunuz? Yeterli bir katkı değil midir sizin için?
 
Tribün hakkı vs demeyin, Spor Toto gibi reklama ihtiyacı olmayan, reklam ihtiyacı gütmeyen bir kuruluş ile kılıfına uydurulmuş bir yardım/destek bu. Kimin parasını kime veriyorsun demek lazım.
 
İsim hakkı belki başka bir kuruluşa da satılabilirdi o tribünün fakat Spor toto'ya verildi. Muhtemelen daha fazla destek var, Tayyip'in sponsorluk karşısında verilen parayı kastettiğini sanmıyorum. Her ne kadar peşkeş* de olsa kılıfına uydurulmuş bir sponsorluk var orda, bizim verdiğimiz paralar dediği o değil bence.
 
(*Deniz Tarafı tribünü Denizbank'a 5 sene için 20 milyon TL'ye satılırken, karşısındaki tribün 10 yıllığına 50 milyon TL'ye pazarlandı. Bu da Fikret Orman'ın başarısı! tabi)

Yok estağfurullah, suç bizde kısmındaki muhatap siz değilsiniz, "devletin malı deniz, yemeyen keriz" mantalitesinde yürürken her iş borca girip stad yapmaktan bahsediyorum. He içime siner miydi? Öyle bi durumda en büyük muhalifi olurdum.
Spor Toto'nun reklama ihtiyacı var mıdır bilmiyorum. Ancak başta Süper Lig olmak üzere bir çok sponsorlukları bulunmakta. Hibe falan da değil, nal gibi ismi çakıldı koltuklara. 50 Milyon TL'den daha fazla olduğunu düşünmen varsayımdan ibaret. Olur ya da olmaz demiyorum, varsa çıkarsınlar.
Denizbank sponsorluğuna gelince, sponsorluk bedelini peşin ödediler. Kredilerde öteleme-faizlerde kolaylık sağladılar. Ek olarak bir de şube aldılar stadın içinde.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.