#
#
HABERLER
optik başkanın önderliğinde 100. yılımızda ağırladık sizi, gayet güzel muhabbetler oldu, hatta maç esnasında, önce biz göztepe diye bağırdık , sizde karşılık verdiniz beşiktaş diye.
 
sonrasında 13 sene geçmiş ne bizim sizle, ne sizin bizle bir işiniz olmamış.
 
hentbol maçı gelmiş çatmış, maç bizim semtin göbeğinde, maçtan önce internetten sallanmış durmuş, ki arkadaşlar internette 14 yaşında ki çocukta yazar küfür eder durur, kaile almak gerekir mi, bence gerekmez. şimdi böyle durumlarda gelmeden önce aranır, düşünsenize bizim sizin semtinizin göbeğine geldiğimizi, biz şöyle geliyoruz, bize ayrılan çok az yer var, ama biz bir otobüs geliyoruz diye haber edilse, bir telefon açılsa, değil bir otobüs, kaç otobüs gelirseniz gelin yer ayrılırdı. biz girmezdik, onca yol gelmişler girsinler diye. fakat sonuç balmumcu da iki apaçi bize taş attı full otobüs emanetlerle in aşağı polise alıntı ol. oysa biraz samimiyete bakmaz mı her şey.
 
izmir'de ki maça gelelim, bize ayrılan yer yok, dolayısıyla bizden gelen yok, ha biz bilmiyoruz bilmem kaç otobüs full emanetle doldurup göndermeyi, biz böyle aciz bir tribünüz eyvallah, sonuç maç boyunca bize küfür, saha girip beşiktaşlı hentbolcülere saldırma. bu arada biz soruyoruz biz göztepe'ye ne yaptık ?
 
neyse uzatmayacağım , ankara'da ki maça da full emanet iki otobüs geldiniz, gene indiniz aşşağı, sebep niye ise artık hala biz bilmiyoruz.
 
sonuç olarak, prim yapıyorsunuz derken şu başlıkta az sayıda beşiktaşlılar gayet olağan yazarken, siz hep astınız kestiniz, 13 yıldır karşılaşmıyoruz ne olabilir bu kadar düşmanlık bizden idrak eden yok. düşmanlığa da gerek yok. dost kardeş zaten olmayalım fakat böyle internetten kimin yazdığı belli olmayan şeylerden burada düşmanlık körükleyip, sizden bizden masum kişilerin canının yanmasına gerek yok. yoksa bence türkiye de göztepe tribünün prim yapmaya ihtiyacı yok. fakat siz ortada hiç bir şey yokken onlarca kişi paso burada yazıp duruyorsunuz.
 
beste yarışması yapalım sevgili göztepeliler, ötesine inanın gerek yok:)
 
son olarak madem optik başkanla başladım, onun sözüyle bitiriyim,
full emanetle gittiğimiz bir galatasaray maçı öncesi:
 
''bize saldırılmadan kesinlikle saldırmıyoruz, saldırana millete salça olana en büyük dersi ben veririm, bir daha da bu tribüne sokmam,
 
en büyük dayılık, efendiliktir.''
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.