#
#
23 Şubat 2020, Pazar - 00:00
Türkiye Spor Toto Süper Ligi
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Maçtan Kalanlar...
 
6- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 22.02.2020 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ÜST 415, 416, DENİZBANK GÜNEY ALT 120, 121, 122, SPOR TOTO KUZEY ÜST 407, 408, 409, SPOR TOTO KUZEY ALT 108, 109, BABA HAKKI DOĞU ALT 115, 116 nolu bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
 
7- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 22.02.2020 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR TRİBÜN 404, 405, 406 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
 
8- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin resmi internet sitesinden sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
 
BEŞİKTAŞ A.Ş. başkanı AHMET NUR ÇEBİ'nin sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
epeydir böyle güzel bir maç izlememiştim. her iki takıma da tebrikler. gözümüzün pasını aldılar. Sergen'le Bjk skor olarak olmasa da futbol olarak başarılı bence. Burak'ın yerine biraz daha iyi bir golcüleri olsa şampiyonlukta daha iddalı olurlardı. Bir de Dorukhan olsa hem savunmada hem hücumda çok daha dinamik bir takım olurlardı. Ts. şampiyonluk adayı zor maçları fena geçmiyorlar ama sahada eksik bir şeyler var. Sosa müthiş futbolcu sanki çok fazla defansif görevler yüklemişler gibi. Tekrar tebrikler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
yanlış hatırlıyor olabilirim ama şenol güneş'in direkt larin'i atiba'nın önerisiyle de özel olarak istediğine dair bir demeç verdiğini hatırlıyorum. hatta " ların önümüzdeki seneler için de" beşiktaş'a katkı verecektir vs gibi yorumu olmuştu diye hatırlıyorum. doğru olmayabilir kaç sene geçti ama böyle hatırlıyorum.
 
onun dışında şenol güneş gibi bir ismin transferlere ve isimlerine karışmamasını çok gerçekçi görmüyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Şenol Güneş transfer konusunda çok aktif bir hoca değil.Yabancı transferine hiç karışmaz nerdeyse.Eksik mevkilere transfer ister gerisi yönetimde.Bizde de öyleydi.Janko’ya ilk idmanda mevkisini sormuş adamdır:)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
larini nasıl şenol güneş aldırdı yav ? atiba önerdi, şenol güneşle alakası yok
 
şenol güneşin istediği adamlar, volkan şen ve burak yılmazdı..burak sonunda geldi, 3-5 maç göz boyadı, sonrası malum, bu senenin en kötülerinden
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"Dolmabahçe" dedi ki;

 
Trabzonun sörtlotha verdiği paraları gidip Larin gibi çöplere yatırdık ya, seninde ABV fikret.

fikret'in birçok suçu vardır ama Larin transferinde suç tamamen şenol güneş'e ait. onun özel isteğiyle alınmıştı. beşiktaşlılar kadro planlamasında fikret kadar en az şenol güneş'i de suçlamalı. beşiktaş'tan ayrıldığı sezon çoktan kafasında ayrılmıştı çünkü.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Network sözleşme yapılırken Palace bu adamdan kurtulmak için yapmış bu işi çok belli:) paramız olsa bonservisini aşağı yukarı bu paralara alacaktık ama mali durum ortada.Dediğin durumu inan ne bizim takım ne Palace düşünmüştür.Kap açıklamasında da o detay yok.Ama çok profesyonel ve ahlaklı biri bu Norveçli arkadaş.Katakulli işlere gireceğini sanmıyorum ki Palace’a mevcut sistemde dönmeyi düşünmediğini söyledi.Palace’ın aşırı defansif futbolu vs. ama Premier Lig’e tekrar dönmek istediğini her fırsatta söylüyor.Altın değerinde bir mal var şu an elimizde bakalım nasıl işleyeceğiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"Lular" dedi ki;

Kiralık sözleşmesi iki yıllık Sörloth’un.Seneye de bizde.Seneye oynadığımız maçların yüzde 50’sinde oynarsa otomatik 6m euro’ya almak zorundayız.Palace bu yaz satamaz yani sözleşmesi var bizimle.Muhtemelen seneyede böyle devam ederse aldığımız gibi satarız.

Peki futbolcu yarışına çıkma mecburiyetini , şuram buram ağrıyor diye sakatlıklarla geçirir ve oynamazsa ne olur? Sözleşmede sakatlık durumları var mıdır?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bizde isme bakarak yorum yapıldığı için öyle oluyor. Ülkede herkes futboldan anladığını sanıyor. Oyunu okuyabilen insanlar için daha sezon başı Prag deplasmanında Sörloth böyle bir performans ortaya koyacağının sinyallerini vermişti bence.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Ya bu iş birazda şans.
Geldiği takımda 19 maçta 4 gol atmış.
Fenerdeki Slimaniyi hatırlayın. Kariyeri tartışılır mı. Ama tutmadı.
Sorloth geldiğinde ilk maçlar hantal bi görüntü çizdi. hatta transferi duyulduğunda başka birini bulamadınız mı vs dendi.
sebebi de palace da çok kötü performansı vardı. tutmamış demek ki.
adam bizde kendini buldu. bu yani.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar