#
#
TATÜ, foruma yazdı.
Allah Göztepenin işini gücünü rast getirsin bir Ankaragüçlü olarak iki senedir muhabbetlerine duruşlarına bakıyorum bir de geçmişteki başka takımlarla olan ilişkilerimize üstüne yaşanan şeylere takınılan tavırlara diyecek bişey bulamıyorum adamın delikanlısı olacak karnından konuşanı değil
 
takımıyla tribünüyle başları öne eğilmesin gönüllerine göre versin
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Windmark, foruma yazdı.

"kuzeymaraton" dedi ki;

olumlu-olumsuz her fikre saygım var ama düşmesi gerekipte düşürülmeyenler bi zahmet sussun. bizi alsınlar demiyorum, almasınlar. fakat sizin bu konuda fikir beyan etme hakkınız olmamalı. ben neden adanaspor’la aynı ligdeyim, buna neden mecburum? bunun mantıklı bir açıklamasını yapsınlar. sonra yine diledikleri gibi konuşabilirler.
TFF, Kulüpler Birliği ve muhtemelen siyasilerin çabaları sonucu Adanaspor ile aynı ligdesin. Aynı kurumların ve kişilerin çabalarıyla belki de Süper Lig’e çıkarılacaksınız. Aramızdaki fark şu ki biz ligde kalmak için gündem yaratmadık. Siz ise Süper Lig’e çıkarılmak için yoğun bir çaba içerisindesiniz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
minigolfmuduru, foruma yazdı.
Türkiye’de en güçlü lobi Kayseri lobisidir. “Deik” kanadından Hisarcıklıoğlu ve Gözbaş, Medya’da hemşerileri Taner Karaman ve Fatih Doğan ile ince ince işleyip istediklerini aldılar. Erciyes isim değişikliğinden sonra bu 2 oldu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
Sakin... ALBAY Hüseyin başkanım bahrinin ödemediği personel borçlarını bizzat kendi ödedi. Şu an geçmiş başkanlar döneminden personele borç duruyor. Ancak bahri yavuz döneminden kalan 412 BİN TL Personel maaşı bizzat ALBAY Hüseyin başkanım tarafından ödendi bahriden kalan sigorta borcu gibi.
 
Bahri yavuz döneminden 2 milyon sgk + vergi 412 bin tl personel borcu kalmıştı.
 
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4 ... k-acikladi
 
Burada haberin içeriğinde de görebilirsiniz. Sıkıntı yapmayın yani her şeyden önce ALBAY Hüseyin siyasetten geliyor ekime kadar ödemezse karşısına çıkacağını bilir personel maaşlarının 5 ay olmuş olacak toplam. Eski başkanın borcunu temizlediği gibi kendi borcunuda temizler. ALBAY Hüseyini çakma orgenerallerle karıştırmayın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
bu dümenleri eski başkandan öğrenmiş olsa gerek.
Sonu diğerleri gibi olacak gün gelecek tekrar bu takımda oynamak için yalvaracak. En fazla 2 sene.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
karabudun, foruma yazdı.
ADS, ilk ikiye girememiş ve play off maçları neticesinde de üst lige çıkmaya hak kazanamamış olmasına rağmen Süper Lig'e çıkarılırsa bu işin boku çıkmış, siyaset futbola iyice sirayet etmiş demektir. Diğer taraftan bu lüzumsuz ve haksız uygulamayı mantığa bürümeye çalışanlar da nazarımda ahlaksızdır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Alberto, foruma yazdı.
Şuan oynadığımız Karagümrük Arena'nın tarihi sanırım Dünya'da eşi benzeri yok. Aetius Sarnıcı diye geçiyor, sayısı üçü bulan açık hava sarnıçlarındandır. Aetius, İmparator II. Theodosius (408-450) döneminde vali olmuş, 421 yılına doğru da bu sarnıcı yaptırmıştır.
 
Osmanlı döneminde kullanılmayan bu açık Aetius Sarnıcı, çevresindeki duvarların çöküp göçmesiyle metruk bir alan haline gelmiş, sonraları da bostan olarak kullanılmıştır. Çukurda bulunmasından ötürü "Çukurbostan" adıyla da anılmıştır. 1926'da Fatih Karagümrük'nün kurulmasından sonra kulüp mensupları burayı kendi elleriyle düzenleyip "Çukurbostan Sahası" haline getirmişlerdi. Burada meydana gelen "Çukurbostan Sahası"nda Karagümrük futbol takımı uzun yıllar maçlar oynamıştı. Bu arada 1932'de bu sahada karşılaştıkları Selanik Karması'nı 2-1 yenmişlerdi.
 
Kendi semtimizde tarihten kopmadan oynamak istiyoruz ve bunun için mimari proje çizim uzun yıllar önce tamamlandı.Tarihi surlara dokunmadan 15-20 bin kapasite aralığında yapılacak Yeni Karagümrük arena hem kendimize özgü stad konusunda hemde uluslararası kriterli stadyum konusunda tüm açığı kapatacaktır.Surların oraya tribün yapılmayacak buda bir bakıma Braga stadını andıracak.Umarım gerekli kamuoyu artık oluşur ve kısa sürede gerekli izinler alındıktan sonra inşaat başlar.Kendimiz yapmak istiyoruz yap-işlet modeli.
 
Görsel detaylarına burdan ulaşabilirsiniz.
 
https://stadyumlar.net/yeni-karagumruk-stadyumu/
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
1940kozmopolit, foruma yazdı.
İnsan kendi renktaşlarından nefret eder mi ben bunlardan nefret ediyorum. Cahil iş bilmez tribün bilmez bi kitle.
 
Bizim tribün böyle bir tribün değil ama sosyal medya işte önünü alamıyorsun.
Bunların böyle olmasının en büyük sebeplerinden biri başkanın sosyal medyayı aktif kullanması başkan olduğu için de kendine yazan taraftarı ayırt etmeden kaale alıyor bu cahillerde baskanla muhattab olunca kendini bir bok sanıyor. Halbuki işin içine girseniz hiçbirinin bu tribünde söz sahini olmadığını bir bok yapamadıklarını görürsünüz.
 
Bir hafta önce Altay’a evinde puan kaybetmişsin şampyionluğu kendi ellerinle vermişssin sonraki hafta adamlar puan kaybetti diye satılık diyorsun bu gerçekten utanılacak bir şey.
 
Dost bildiğimiz camialara yaptığımız yanlışların başlangıcı 2015 yılında içerdeki Samsun maçında 0-0 devam eden maçta durduk yere Satılmış Samsun diye slogan girilmesinden dolayı oldu aslında. Orada başarı için her yolu seçeriz düşüncesi oluştu herkeste sen evinde Samsunu yenemedin diye Samsuna öyle bir laf ettin ama o adamlar o sezon senden daha başarılı olup playoff finaline kaldılar. Biraz özeleştri yapmalıyız.
Antalyalıların derneğinde yatıp kalktık playofflarda, 2004 senesinde adamlar biz düşmeyelim diye kendi takımlarını ıslıklıyorlardı. Playoffta karşılaştık adamlarla düşman olduk, saha icindeki rekabetle dışındakini ayırt edemiyor bazıları.
Elazığlılarla yıllarca dosttuk playoffta karşılaştık yine düşmen olduk.
Hataylılarla dosttuk playoffta karsılastık Hatay POLİSİ ile çatıştık taraftarıyla hiçbir şey yoktu yine düşman olduk
Eses ile kardeşiz ama adamlar bize karşı iyi top oynadı diye sallayanlar oldu
Altay vsvs bu liste uzar gider. Hepsinde biz mi haklıyız sütten çıkmış ak kaşık mıyız kimse sorgulamıyor bilinçsizce rakip camialara kin kusan sosyal medya taraftarı bizi Türkiye’nin antipatik kuluplerinden biri haline getirdi. Ben bundan memnun değilim bundan sonra da böyle davranan herkesin de karşısında olacağım biz bu tribün için emek veriyoruz, yaptığımız şeylerin çoğu türkiyede saygıyla karşılanıyor ama 300-400tane iş bilmez cahil yüzünden benim bütün emeklerim boşa gidiyor kimse kusura bakmasın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
TİMİ88, foruma yazdı.
Abiler hepimiz federasyona kızıyoruz ama istek kulüp başkanlarından gitti...
 
Madem herkes bu kadar kızıyor... Hadi kulüp başkanlarınızı istifaya çağırın...
 
Bu söylenti bir süredir var...
 
Erman toroğlu ankaragücü başkanının ali koçtan ricada bulunduğunu onunda yardımcı olacağını söyledi...
Bunuda kendisine ankaragücü başkanının kendisinin söylediğini belirtti...
 
Küme düşen takım topçuları adam gibi üzülmedi bile...
 
STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tesla, foruma yazdı.
Bursa Akhisar biz Altay küme düşen takimlara puan verdiler.trabzon şampiyonluğu kaybetti bu yüzden madem düşürmeyeceksin niye oynattin ligi takımlar düşmemek için maçlara daha çok saldırdı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER