#
#
buderus1925, foruma yazdı.

"tayfalı" dedi ki;

Mehmet Sepil İzmir için güzel iş çıkardı stadyum yaptırarak. Göztepe'ye hayırlısı olsun,futbol olarak daha iyi temsil etmek nasip olsun İzmir'i.
Bugünleri görmek için çok cefa çektik falan yazmanız komik oluyor ama.Yapilanların çekilen cefa ile bir alakası yok,parayı veren satın aldı ,yaptı etti.

Izmirin en cok superligde temsil eden Altaya neden Izmirlilerin sahip çıkmadığın õzetidir bu yazdıkların siz ust liglerde bos trubunlere oynarken amatorde stad dolduran bir Gõztepe asla olamayacaksınız herzaman bu sekilde bir avuc ahmak olarak kalmaya devam edeceksiniz bu kafayla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Metin10ktay, foruma yazdı.
Göztepeli arkadaşlara yeni stadları hayırlı uğurlu olsun..
 
Gürsel Aksel kimdir bilmiyordum şahsen kendi eksikliğimmiş araştırdım biraz gerçekten rahmetliyle alakalı ne kadar anı, biyografi, yazı varsa bitirdim gerçekten efsane bir karaktermiş Göztepe camiası için ruhu şad olsun..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.

"carsili1903" dedi ki;

passoya para yatırıp klübe verdik tcleri 500 kişilik kontenjanla oradayız. antalya'daki açlış maceramızdan sonra özellikle bizi istemeyen takımlar olmuştu açılış için. göztepe'yi bu kararından dolayı tebrik ederiz :)). yeni stadınızda başarılar.

Ne kararıymış ki o? Stad ligin 2. yarısına yetişti. İlk iç saha maçı da size denk geldi. Kimse kendini fasulye gibi nimetten saymasın. Emin ol taraftar bu açılışı Antalya kupa maçı ile yapmaya çoktan razı ama daha dün bile stadda badana boya devam ediyordu. Kimse bayılmıyor bitik İstanbul takımlarına motivasyon yaratıp can suyu vermeye yoksa. Ikinci yarinin ilk ic saha maci size denk geldi, yoksa BJK olmus Rize olmus Gaziantep olmus bizim icin farketmiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zoban, foruma yazdı.
Maç sonrası basın toplantısında, 23:07 sularında Avcı'ya "Nasıl olacak hocam bu işler" diye biri bir soru sordu. Bu nasıl soru ya. Amigo musun taraftar mısın hesap soruyorsun. İnanılmaz bir spor medyası var. Bazı tipler patavatsızlıkta zirve yapıyorlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HashHead, foruma yazdı.
Tarih:26.01.2020
Saat:16.00
Stad: Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
 
Allah’ım utandırmasın. Nice güzel anılar biriktirmek dileğiyle.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
erlikhan, foruma yazdı.
Zamanın da projeyi beğenmeyen,kapasiteyi yetersiz bulanların eleştirilerini bir yana koyalım çünkü herkes istediği gibi düşünebilir ve sonucta hepimiz iyi olsun istiyoruz...ama hma ve partisi istemedi diye ses çıkarmayanlar ve tepki vermeyenlerin konusacak kelimesi olamaz kardeşim. Bu tribünun dönum noktası hma olmustur,sadece stad olayı değil.
 
Bu arada başkan ve bld ya başkanı bir birine girmiş. Başkan iyisiyle kötüsüyle bizimdir ama bld ye başkanı ne kadar hma dan kat ve kat iyi olsada siyasetçidir,Tuttuğu takım KARŞIYAKA değil partisidir. Taraf tutarak yine hayal kırıklığına uğramayalım derim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HayırUlanİşte, foruma yazdı.
bazı şeyler gerçekten başarıyla, iyi yönetici ve iyi ilişkilerle oluyormuş Göztepenin stadı buna en güzel örnek oldu. Ben Karşıyakalıyım bildim bileli stad için taraftar kendince bastırır doğruları yanlışları olmuştur ama hep gündemde tutulmaya çalışıldı. Göztepe ligleri bir bir düşüyordu stadyum düşünecek hali dahi yoktu doğal olarak biz yürüyüşler yaptık konuşmalara katıldık. sonra bugüne dönersek sonuç ortada henüz çivi çakamadık siz ilk maçınıza çıkıyorsunuz. Tebrik etmek gerek gözünüz aydın olsun. Stadyum ile daha başarılı olabileceğinizi düşünüyorum mevcut yönetimle beraber. Umarım bize de nasip olur bugünler. eyvallah
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Spanksk, foruma yazdı.
Art niyetle yazmadığını biliyorum hocam fakat biz 108 yıldır buradayız ki biryere gittiğimiz yok.Mazisi 20-30 seneyi aşmayan kulüplere bile statlar yapıldı.Defalarca isim değiştiren yok olup tekrar geriye gelen tonlarca kulübe statlar yapıldı.Biz neden süper ligi bekliyoruz ki.Bu ülkede gerçekten modern bir stadı hakedecek 15-20 kulüpten bir tanesiyiz potansiyel olarak.Ankaragücü'ne Göztepe'ye Altay'a ne bileyim Eskişehir'e,Bursa'ya tabikide yapılsın stat hatta seviniriz bile.Ama Afyon'a Başakşehir'e ne bileyim Tire'ye oraya buraya stat yapıyorsan bizede seve seve yapacaksın afedersin.Süper lig falan hikaye tamamen siyasi kurbanıyız.Bunuda alenen bütün memleket bildiği halde yinede adımlar atılmıyor.Ha hatayı önce tabiki kendimde arıyorum.Bugüne kadar ne yaptınız desen stat için bir elin parmağını geçmez eyvallah o konuda sıkıntılıyız.Ama yinede bu bir bahane değildir.Hele süper lig hiç değil.Son 10 yılda yapılan statlardan kaç tanesi süper ligdeydi ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
efetorunu35, foruma yazdı.

"taktikçi" dedi ki;

Maça gitmeyen babam bile, oğlum şu maça bir bilet al da yeni stadı bir görelim dedi dün akşam.

Babam da aynısını demişti. Ancak 20 gün önce acı bir şekilde tarfik kazasında gayet sağlıklıyken kaybettik malesef. Allah seninkine sağlıklı ve uzun ömür versin. Sakın ihmal etme ve ne yapıp edip bul bileti. Biz 3 kardeş resmiyle gireceğiz stada. Hangi duyguyu yaşayacağımızı şaşırdık.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Atalay1925, foruma yazdı.
Bu boş muhabbetlerin yeri burası değil... İlk maçın heyecanı var herkeste... İnsanları sinirlendirmeyin... Bak Elazığ'da, Malatya'da insanlar can derdinde... Gidin aptal kavgalarınızı küçük dünyanızda yapın... Kimsenin coşkusunu baltalamayın burada...
 
Efendi gibi gelip efendi gibi gidecek herkes maçına... Semtimizde daha dikkatli olacağız diyoruz, daha misafirperver, anlayışlı ve orada yaşayan insanlara saygılı olacağız diyoruz ama yazdığı mesaja bak adamın... Allahtan sağduyulu çok büyük bir çoğunluk bunun gibilere prim vermeyecek kimse...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER