#
#
Russell35, foruma yazdı.
Bence stadın 2. devreye yetişme olasılığı var ama her türlü aksiliğe karşı tedbir amaçlı 1 sene daha burada oynayabiliriz denmiş olabilir. Bizim dışımızda bornova stadına talip olanlar var. Bu anlamda risk almamak gayet normal.
 
Bunun yanı sıra stadın maç alanından ziyade, tahminen avm bölümü kulübe daha çok para getirecektir. Bu açıdan bana göre Avm kısmının önce bitmesi kulüp açısından daha önemli. Stad konusunda acele edilip kaliteden ödün verileceğine içimize sinecek şekilde biraz daha gecikmeli olmasında sakınca yok bence. Ekonomik durum, inşaat sektörü sıkıntılı dönemlerden geçiyor malum.
 
Geçen sene başkandan, samimi bir şekilde, bu sene stad için çok masraf yaptık, Ghilastan da kurtulamadık, transfer konusunda bu seneki bütçemizi aşıyoruz, buna rağmen imkanlar dahilinde iyi kadro kurmaya çalıştık vs gibi açıklamalar duyabilseydik bence bu kadar eleştiri olmazdı. Başkan daha şeffaf olmalı camiaya karşı ki üzerindeki yük ve kendisinden beklenti azalsın.
 
Başkanda para bok gibi bakış açısıyla adamın sürekli masraf yapmasını beklemek doğru bir yaklaşım olmaz. Borçlanmadan bütçe dahilinde elinde geleni yaptığına inanıyorum başkanın. Kaldı ki ligin yine de pahalı kadrolarından birine sahibiz. Sadece Sepil başkanın ekonomik katkısıyla üstelik. Benim başkanı tek eleştirebileceğim nokta sezon başında daha net bir forvet oyuncu transfer etmemesidir. Jerome kapalı kutu idi ve yeterli faydayı da sağlayamadı.
 
Devre arasında yabancı kontenjanı da doluyken, Ghilas, Scarione gibi ekstra yüklerimiz de varken iyi bir forvet oyuncu getirebilmek çok mümkün değildi. Mecburen Ghilası da indirim yapıp kadroda tutmak zorunda kaldık. Üstelik yönetim düşme endişesi taşıyabileceğimize ihtimal vermedi. Üst üste şanssız haftalar geçirdik. Takımın özgüveni kayboldu, direkten dönen toplar vs. şanssız bir sezon geçirdik ama sonunda ligde kalmayı başardık.
 
Sezon başında Gassama, Titi, Yasin, Borges gibi oyuncularla kadro güçlendirilince hepimizin beklentisi artmıştı aslında. İlk seneye göre daha iyi bir kadro kurduğumuzu düşününce düşme sıkınıtısı yaşayacağımıza ihtimal verilmemesi normaldi. Ama kadron iyi de olsa atanın, tutanın iyi olacak. Bu konuyu atladı Sepil ve yönetim. Sonuç olarak atan yeterli katkıyı veremeyince bu sıkıntıları yaşadık.
 
Bu sezondan önemli dersler çıkardığımızı düşünüyorum. Bu açıdan belki de hayırlısı olmuştur. Çünkü böyle bir konuyu tecrübe etmemiz gerekiyordu camia olarak. Mehmet Sepil'in de dersler çıkardığına eminim. Edinilen tecrübelerle önümüz daha aydınlık olacaktır inancındayım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
moshee41, foruma yazdı.
Sizin orgeneral futbolculara 1 milyon tl SGK ya da 350 bin tl borç bırakıp gitmiş
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.

"moshee41" dedi ki;

İlker kendine iş bakmaya başladığı bileğisin olan varımı

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/ilker-uz ... 79638h.htm
 
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. fake hesaplar bakanı, Albay hüseyin başkanım böyle vizyonsuz kendi taraftarına küfür edebilecek seviyedeki adamlarla çalışmaz.
 
Biran evvel hüseyin başkanımız kendine muhalif olanların yer almayacağı ve yazdıkları an engellenerek fişleyeceği böylece kim onla beraber kim değil görebileceği bir sayfa kurmalı. Önümüzdeki 5 senenin planlaması bu grupta yapılmalı. Eski başkanımızda bunu iyi yapıyordu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Moskov1925, foruma yazdı.
Hadi malatya üç sezondur 5.ci kontenjandan uefa ya katilan takımlar leş gibiydi siz bu durumu kırın gruplara kalın ben inanıyorum yapacağınızdan osmanlı bile yaptı lider çıkmışlardı az kalsın olimpiakosu eleyeceklerdi siz daha iyisini yapacaksınız inşallah
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Süper ligdeki başkanların bikaci dışında, hepsi ac köpek gibi , yıllarını bu takımlara vermiş insanların haklarını gasp ediyor.
 
Başkan olupta cebinden para veren kaç baskan var?
 
Hırsızın zenginini seviyor bizim millet
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.

"zebercet41" dedi ki;

play off süreci dedik bekliyoruz dedik bu yüzden gerek yönetimsel gerek tribün konusunda yanlışları dile getiren kesimde herkes sustu ama uzaktan izliyor, öyle çok güllük gülistan değil yani ortam. Eğer takım şu an bu noktada olmasaydı birçok konuda sene başındaki karışıklıklar devam edecekti. Tribün konusunda özellikle yazılacak bir çok şey var daha ama takıma yansımaması için herkes çekilmiş bekliyor. Futbolcular ve yönetimde bunu iyi bilsin. Bu sene gerek tribün gerek yönetimsel olarak zor stresli zamanlarda yaşadık, bunlar şu anda birikmiş şekilde bekliyor, Olası kötü sonuçlarda muhtemelen ne var canım play off oynadık çıkamadık finalde kaybettik falan diyenler çıkacaktır herzaman ki gibi. Ama o işler öyle değil bu play offlar çok şeye gebe birçok noktada dengeler değişecek. Futbolculardan aldığım izlenim onlarda salmışlar play offu bekliyorlar hayırlısı göreceğiz... Bu takım çıkmalı.

yine mi haklı çıktık TD - MİT ekibi olarak.
tam 2 ay önce yazdığım yazı play off başlığında. Tribün konusunda çok yazdık zaten sene başından beri telefon görüşmelerinden tut yüz yüze görüşme olsun bir çok macera yaşadım. :D Tam istanbul sonuçlarına keyiflenmişken şimdi değilde sonra yazarız genel bir yazı. :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Maryo, foruma yazdı.
Benim evleneceklere tavsiyem şudur; eşiniz eğer sizinle olan her durumu ailesine anlatırsa o evlilik ya mutsuz ve kavgalı olur ya da o evlilik biter. Hatta %90 biter.
Bir kız eşiyle olan hiçbir şeyi ailesine anlatmamalı.
-Bugün moralim bozuk anne
+noldu kızım
-anne ya kaynanam şöyle şöyle yapıyo
-anne ya Veliyle kavga ettik bana şöyle şöyle dedi
 
gibi şeyleri ailesine anlatan kızlardan uzak durun. Dünya güzeli de olsa bu kızla birlikte olmayın.
 
Bir de evlenmeden önce her şeyi açık açık konuşun. Ben şöyle maça giderim, benim maçıma kesinlikle surat asma. Ben arkadaşlarımla atıyorum minumum haftada 1 çıkarım bunu bil gibi sizin olmazsa olmazlarınızı evlenmeden önce bilsin eşiniz. Ha siz de bokunu çıkarmayın tabi o dengeyi kurun.
 
Ben evlendim. Hiç de evlenebilecek tipte bir çocuk değildim. Özgürlüğüne düşkün, birine bağlı olamayan, hemen bunalan birisi. Evlilik kötüdür, evlilik leştir, bekarlık sultanlıktır gibi klişeler bana göre tamamen boştur. İstediğin kadar takıl, istediğin kadar kızla gez eğlen, barlar pavyonlar şunlar bunlar. Duygusal bir boşluğun varsa bir hiçsin. Herkesin belirli bir süresi var. Kimi bunu 25 yaşında farkeder kimi 35. Her neyse evlililik bahsedildiği kadar kötü bir durum değil. Eğer eşinizi doğru seçtiyseniz evlilikten mutsuz olmazsınız. Ha eşinizi adam akıllı seçemezseniz ayvayı yediniz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Kafayı takıp üzülmeyin Recep Ankaralı abiniz gerekeni yapar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Konu “basketbol” ve müzemizde Eurolegue kupası varsa bunu konuşmaya hakkımız var.
Ne milyon € lar döktük, nede başka bir takımla birleşip yola çıktık.
Sizide yenerek kupa aldık. Bunu söylememiz çok normal.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.

"Yıldızbakkall" dedi ki;

Bunlar olağan durumlar fenerbahçe asıl rakibi olan galatasarayı oynadıkları son 2 final serisinde de yendi , çıtayı şu ana kadar hiç bir Türk kulübünün çıkaramadığı bir noktaya çekip Euroleague kupasını kazandı .
 
Hal böyle olunca rakip taraftarda fenerbahçeyi yakalama şansı olmayan kendi takımı yerine bir gs kongre üyesinin yönettiği takımı destekliyor .
Gayet makul bir durum bu ve hoşgörü ile karşılanmalı

Bayanlarda sizin elinizden Eurolegue kupası aldık çok şükür.
Tarihte müzemizde Eurolegue kupamız bulunmakta. Almayan takımlar için yorum yapın. Alanında tarihini yok saymayın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER