#
#
Danimarka'ya deplasmanda attığı iki golle ülkesi İsveç'i Fransa'ya taşıyan Ibrahimovic, yine egosunu konuşturdu.
18/11/2015 - 12:40
İsveç'in Danimarka'yı eleyerek Avrupa Şampiyonası bileti aldığı maçın yıldızı takımının 2 golünü atan Zlatan Ibrahimovic'ti. Ibrahimovic maç sonunda; ''Tüm Danimarka'yı emekliye ayırdım.'' ifadesini kullandı.
 
İsveç, 2-1 kazandığı ilk maçın rövanşında Danimarka ile deplasmanda 2-2 berabere kalarak Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Şampiyonanın kendisi olmadan oynandığını hayal edemediğini söyleyen Zlatan Ibrahimovic, attığı 2 golle bir kez daha yıldızlaştı.
 
 
Golcü oyuncu maç öncesi Danimarkalı’ların; İsveç'i eleyip Ibrahimovic'i emekli edeceğiz dediğini ise unutmamıştı. Karşılaşma sonrası mutluluğunu tarif edecek bir kelime bulamadığını söyleyen Ibrahimovic, kendisini emekli etmeyi düşünen Danimarkalı’lara ise; ''Birçok insan benim zayıf ve yaşlı olduğumu düşünüyor. Elenirsek emekli olacağımı düşünenler vardı. Ancak ben tüm Danimarka'yı emekli ettim.'' diye seslendi.
 
 
34 yaşındaki golcü oyuncu; Kaderimde milli takım kariyerini Avrupa Şampiyonası’nda noktalamak vardı sözleriyle EURO-2016'nın son büyük turnuvası olacağını da söyledi.
 
 
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Koronavirüs nedeniyle sinema salonlarına gitmek istemeyenler için çok iddialı görünen bir giyilebilir...