#
#
Şampiyon takımın taraftarlarının şampiyonluğun ilanıyla birlikte yaşadığı yerleri bayraklarla donatması adettendir. Tezahürtta da dediği gibi ''İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla....''
04/06/2018 - 11:37
2017-2018 Süper Lig sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, taraftarının dört bir yanı donattığı bayraklarını bu sezon yeni sponsorlarından Jeunesse'i de yanına alarak hem bu adeti vurgulayan bir video çekip yayınladı, hem de taraftarını tatlı bir rekabete soktu. 
 
Galatasaray taraftarları Türkiye ve Dünya'nın dört bir yanında sarı-kırmızı dört yıldızlı bayraklarını göğe çekerken aynı zamanda bayrakların büyüklüğü, estetiği ve çekilen fotoğrafların sahip olduğu kompozisyon itibarıyle birbirleriyle yarışmaya başladı.
 
 
İşte biz de dört bir yandan gelen ve sosyal medyada #YerSarıGökKırmızı etiketiyle paylaşılan bayrak fotoğraflarını bir galeride topladık.
 
Sizler de direkt albüme foto yükleyebilir ya da sosyal medya (Twitter, Facebook, Instagram) kanalları üzerinden bayrak fotoğraflarınızı #YerSarıGökKırmızı etiketiyle paylaşabilirsiniz.
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Scala merkezli olarak hayata geçirilen Skoda Slavia projesi, marka içerisindeki öğrencilerden oluşan bir...