#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Arsenal Menajeri Arsene Wenger, Mesut Özil'e övgüler yağdırdı. Fransız menajer, yıldız oyuncusunu bir orkestra şefine benzetti.
11/12/2015 - 12:38
Mesut Özil, bu sezon Arsenal formasıyla kariyerinin en iyi dönemlerinden birini geçiriyor. Yıldız oyuncu Premier Lig’in ilk 15 haftasında, 2 gol attı, 12 de asist yaptı. Menajer Arsene Wenger de, sonunda beklediği performansı göstermeye başlayan Mesut Özil'i bir orkestra şefine benzetti.
 
Fransız menajer, yıldız oyuncusu için; "Mesut, her zaman doğru notaları çalan bir müzisyene benziyor. Zamanlaması kusursuz. Topu ayağından çıkarması gerektiğinde, bunu her zaman mükemmel bir zamanlama ile yapıyor." ifadelerini kullandı.
 
Mesut Özil'i izlemenin kendisi için büyük bir zevk olduğunu belirten Wenger; "Mesut'un beni en çok etkileyen özelliklerinden biri de takım oyununu her zaman egosunun önünde tutması." dedi.
 
Arsenal kariyerine çok parlak bir başlangıç yapan Mesut Özil, geçirdiği sakatlıkların da etkisiyle, geçen sezon ortaya koyduğu performansla eleştirilere hedef olmuştu.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S20 FE için bu sefer resmi tanıtım videosu sızdırılmış...