#
#
Transfer yapmadığı için İngiltere'nin en fazla eleştirilen menajeri Arsene Wenger, Mesut Özil'i Arsenal'e kazandırdı...
03/09/2013 - 11:14
İLGİLİ LİNKLER
Dün gece uykuya dalan en mutlu insan Arsene Wenger'di. Transfer yapmadığı için eleştirilen ünlü menajer, transferin son gününde Mesut Özil'i takımına kazandırdı.
 
75 milyon Euro...
Artık daha üst seviyelere çıkmayı ve şampiyonluğun adaylarından biri olmayı hedefleyen Arsenal, Arsene Wenger'e 80 milyon Euro transfer bütçesi ayırmıştı. Transfer döneminin başından bu yana yıldız oyuncularla anılan Ada ekibi, hedeflerinden hiçbirine ulaşamadı. 
 
Fabregas, Rooney ve diğerleri...
Wenger ve Arsenal, kendilerine seviye atlatacak birçok oyuncuyu kadrosuna katamadı. Transfer etmeye çalıştığı ancak sonuca ulaşamadığı oyuncuları bir çırpıda şöyle sıralayabiliriz: Rooney, Suarez, Julio Sezar, Fellaini, Jovetic, Fabregas, Higuain, Bernard ve Luiz Gustavo... 
 
Bomba son gün patladı
Suskunluğundan dolayı eleştirilen Arsenal, kulüp tarihine geçen rekor bir bedelle dünyanın en iyi orta saha oyuncuları arasında gösteren Mesut Özil ile anlaştı. Sıra dışı bir oyun kurucu olan Mesut, Ronaldo ile birlikte Real Madrid'in en iyi oyuncuları arasında gösteriliyordu. Arsenal, Madrid ekibine bu transfer için 50 milyon Euro ödeyecek. 
 
Tuhaf bir detay
Mesut ile Wenger'i kader buluşturdu. Arsenal, Gervinho'yu Roma'ya sattı. Kaliteli bir kanat oyuncusuna sahip olan Roma, Lamela'yı 30 milyon Euro'ya Tottenham'a sattı. Tottenham, Lamela'ya ve birçok yıldıza sahip olunca, Bale Madrid'e gitti ve Mesut Özil gözden düştü... 
 
Taraftarın artık içi rahat
Özellikle dün akşam saatlerinde sosyal medyada Mesut Özil çılgınlığı yaşandı. Transferde Mesut hamlesine kadar beceriksizliği eleştirilen Arsenal ve Wenger, dün yeniden taraftarının gözüne girdi. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
PlayStation 5 için geri sayım başlamışken oyun konsoluna aylar öncesinde dünyaca ünlü...