#
#
Arsenal Menajeri Arsene Wenger, Beşiktaş ile oynayacakları rövanş karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.
26/08/2014 - 17:16
Arsenal'in, Beşiktaş ile yarın Londra’da oynanacağı UEFA Şampiyonlar Ligi play-off rövanş maçı öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Arsene Wenger, ''Şu an sadece Beşiktaş maçını düşünüyoruz. Çok önemli bir maça çıkacağız. Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalamama ihtimalimiz var. Kazanmamız gereken bir iç saha maçına çıkacağız. Önemli eksiklerimiz var ama turu geçeceğimize ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalacağımıza inanıyorum. Başarabileceğimize inanıyoruz. Tecrübeli oyuncularımız var. Yüksek baskı altında oynanan maçlarda tecrübeli oyuncular önem arz ediyor. Mental olarak iyi hazırlandık.'' diye konuştu.
 
İstanbul'da oynanan ilk maç hakkında da konuşan deneyimli teknik adam, ''Beşiktaş ilk maçta bize karşı çok iyi oynadı. Biz de kendi evimizde onlara karşı çok iyi oynadığımızı kanıtlamak istiyoruz. İlk hedefimiz gruplara kalmak. ŞL'de çok üst seviyede bir mücadele oluyor. Gruplara kalmayı hak ettiğimizi herkese göstermeliyiz. Önemli eksiklerimiz var ama turu geçeceğimize ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalacağımıza inanıyorum.'' dedi.
 
Son dönemde adı Galatasaray ile anılan Podolski hakkında da konuşan Fransız teknik adam, ''Podolski yarın takımda olacak. Kendisini bırakmayı düşünmüyoruz'' dedi.
 
Arsenal'in genç yeteneği Chamberlain de basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
OPPO Reno4 Pro ve Reno4 modelleri geçtiğimiz aylarda Çin merkezli olarak tanıtıldı. Şimdi ise...