#
#
Fatih Terim'in yeşil ışık yaktığı Volkan Demirel, ''Benim de hatalarım oldu ama milli formayı giymek istemek suç değil. EURO 2016'da olmak benim için onur meselesi'' dedi.
09/01/2016 - 13:44
Türk Telekom Arena'da oynanan Kazakistan maçı öncesi annesine, eşine ve kızına küfür edilince sahayı terk eden kaleci Volkan Demirel, yeniden milli formayı giymek istemesini eleştirenlere yanıt verdi.
 
Türkiye Gazete'sinde yer alan habere göre; Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yeşil ışık yaktığı tecrübeli file bekçisi, "Bir yılı aşkın bir zamandan sonra yeniden ay yıldızlı formayı giymeye hazırım. Fatih hocama yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Benim de hatalarım oldu. Ancak Fatih hocanın milli takıma yeniden girebilmem için bana mesaj göndermesi çok olumlu." ifadelerini kullandı.
 
"Bütün statlarda bana 'vatan haini' dediler. Ama ben vatan haini değilim." diyen Volkan, "Milli formayı istememi suç gibi gösterenler var." isyanında bulundu.
 

"O formayı hak edeceğim"
Ay Yıldızlı forma ile 63 maça çıkan Volkan Demirel, "Milli Takım'da görev almak benim için onurdur. Bana ve aileme yapılanları hiç hak etmedik." diye konuştu.
 
Volkan, görev verildiği sürece hizmete hazır olduğunu vurgulayarak, "Bu sezon başından beri hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kendimi çok iyi hissediyorum. Form durumum da ortada. Büyük bir hırs ve disiplinle çalışıyorum. EURO 2016'da forma giymek benim için bir onur meselesi. Bunu hak etmek için de elimden geleni yapacağım." dedi.
 
 
Bu arada sosyal medya da Volkan konusunda ikiye bölündü. Bir kısım başarılı kaleciyi yeniden ay-yıldızlı forma altından görmek isterken, bir kısım da Fenerbahçeli file bekçisinin sahayı terk etmesini kabullenmeyerek Terim'in kapıyı asla açmamasını istiyor.
Kaynak: Radikal
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden birisi olan Garmin, ürün gamına bu...