#
#
PTT 1. Lig'in 17. haftasında Adanaspor ile 1-1 berabere kalan Vartaş Elazığspor'un teknik direktörü İbrahim Üzülmez, ''İstifamın arkasındayım'' dedi.
27/12/2015 - 20:17
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Üzülmez, müsabakada 10 kişi kaldıklarını hatırlattı.
 
Maçtan önce 3-4 antrenman yapmadıklarını anımsatan Üzülmez, "Sonuna kadar takımına, formasına, armasına ve kentine sahip çıkan futbolcu topluluğuna sahibim. Onlara yürekten teşekkür ediyorum. Onların ne kadar karakterli oyuncular olduğunu bundan önceki haftalarda söylemiştim. Bir kez daha verdikleri mücadele, ortaya koydukları karakterden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." diye konuştu.
 
İbrahim Üzülmez, fizik olarak sıkıntı yaşadıkları dönemlerde mental anlamda sahada skoru koruma adına en iyi şekilde mücadele eden bir oyuncu topluluğuna sahip olduğunu belirtti.
 
Sahada yüreği ile oynayan bir oyuncu topluluğuna sahip olduğunu vurgulayan Üzülmez, istifasının arkasında olduğunu anlattı. Üzülmez, "Hiçbir zaman koltuk sevdalısı değilim, istifamın arkasındayım. Elazığspor büyük bir camia, biz gelip geçiciyiz. Eminim ki birçok kişi buraya gelmek istiyor. Gelen kişi çok karakterli bir oyuncu topluluğuna geliyor. Sadece bu takım sahiplenilsin. Bundan sonraki süreçte birkaç takviye yapıldığı zaman daha iyi yerlere gelecektir." açıklamasında bulundu.
 
Adanaspor cephesi
Adanaspor Teknik Sorumlusu Engin İpekoğlu da maçtan önce, deplasmanda ligin lideriyle oynayacakları müsabakadaki düşüncelerinin büyük ihtimalle 1 puanla dönmek olduğuna değindi.
 
Maçın sonunda baktıkları zaman 1 puandan mutlu olmadıklarını ifade eden İpekoğlu, şunları söyledi: "Elazığspor takımı 10 kişi kaldıktan sonra da maçın başından itibaren de dikkat edersek, herhangi bir net gol pozisyonu üretemedi. Bu açıdan futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. Özellikle ikinci yarının başında arka arkaya net 3 tane gol pozisyonu kaçırdık. Her iki takıma da 1 puanın yaramadığını düşünüyorum. O yüzden de biz kendi açımızdan baktığımız zaman 10 kişi kaldıktan sonra bu maçı kazanmamız gerekirdi diye düşünüyoruz. Ama sonuç itibarıyla ligin liderine karşı deplasmanda alınan 1 puan 1 puandır diyoruz, ilk yarıyı bitiriyoruz. İnşallah ikinci yarıda Adanaspor'un bu çıkışı devam eder."
Kaynak: TRT Spor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi’nin Türkiye’de de resmi olarak satılan modellerinden Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro için Android...