#
#
Beşiktaş'ın, her konuda anlaşma sağlayıp, son anda transferinden vazgeçtiği İspanyol kaleci Victor Valdes, siyah beyazlı yönetime ateş püskürdü.
31/08/2015 - 14:23
Barcelona'dan ayrıldıktan sonra Manchester United ile anlaşan, ancak İngiliz kulübünde beklediği şansı bulamayan kaleci Victor Valdes, İspanya basınına Beşiktaş yönetimi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
Siyah beyazlı yöneticilerle her konuda anlaşıp anlaşmaya vardığını, ancak transferinden son anda vazgeçildiğini ifade eden tecrübeli kaleci, "Beni ortada bıraktılar" diye ateş püskürdü.
 
Valdes, Beşiktaş yönetimiyle sözlü olarak anlaşma sağladığını belirterek, siyah beyazlılara söz verdiği için başka kulüplerden gelen teklifleri geri çevirdiğini, bu yüzden de zor durumda kaldığını söyledi.
 
İspanyol basını ise Valdes'in, İstanbul'a hareket etmek için hazırlanan uçağın merdivenlerinden geri döndürüldüğünü yazdı.
 
Haberde, Victor Valdes'in Beşiktaş'ın daha önce anlaşmaya vardığı bazı maddelerde değişiklik yapmak istemesi üzerine sözleşmenin imzalanamadığına da dikkat çekildi.
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, iOS 14 öncesinde iOS 13 üstüne güncellemelere devam ediyor. Bu sefer son sürümler...