#
#
İtalya'da yüksek riskli maçlar sınıfında olan Hellas Verona x Roma maçlarından bir başkas geçen pazar günü oynandı. Cengiz Ünder'in 43. saniyedeki golüyle damga vurduğu maçtan geriye filmvari taraftar kavgası kaldı.
07/02/2018 - 21:53
Verona Polisi, Verona - Roma maçından önce iki taraftar grubunun adeta ''Fight Club'' kuralları ile sözleşip buluştuklarını ve organize bir kavga yaptıklarına dair bulgulara rastladıklarını açıkladı. Kavga tesadüf değildi.
 
Verona - Roma arasında uzun yıllardır süren bir rekabet var. İtalya'da yüksek riskli maçlar sınıfında olan bu rekabette Pazar günkü maçtan önceki kavgada 21 Roma taraftarı tutuklandı. 50 kadar Verona taraftarı aranıyor.
 
Polis kavga için yer ve zaman ile anlaşılarak sözleşildiğini, deplasmana gelen Roma taraftarlarının arabalarını kavganın yapılacağı yerden kaçacak şekilde ayarlı parkettiklerini saptadı.
 
http://funkyimg.com/i/2C8ev.jpg
 
Tüm taraftar grupları iki tarafta da sivil polisler tarafından takip edilmesine rağmen olaydan önce en fazla üç-beş kişilik gruplar halinde dolaşan grupların olaydan sadece 5 dakika önce biraraya gelerek organize oldukları kameralardan saptandı.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en çok kullanılan e-posta servisi Gmail için yeni tasarım henüz çıkmadan...