#
#
Veloturk Gran Fondo Çeşme, bu yıl da Çeşme'nin klasikleşen parkurunda bisiklet tutkunlarıyla buluşurken yarışın bir gün öncesinde 140 çocuğa bisiklet dağıtıldı.
03/11/2018 - 18:00
"Bir çocuk gülerse dünya güler" sloganıyla çıktığı yolda amatör yarışlara katılıp daha sonrasında da Argeus Travel & Events sponsorluğunda kendi yarışını düzenleyerek ihtiyaç sahibi çocuklara bisiklet hediye eden Veloturk, bu yıl da Veloturk Gran Fondo Çeşme ile çocukları bisikletlerle buluşturdu. 
 
Veloturk Gran Fondo Çeşme katılım ücretleri ve sponsorların destekleri ile elde edilen tüm gelirler, Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen 140 çocuğu bisiklet sahibi yaptı. İlkokul ve ortaokul öğrencileri, Çeşme Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinlikte Veloturk ekibinden Sarper Günsal, Berkem Ceylan, Umut Duygu, Aydın Diricanlı ve Arda Türkmen'le beraber Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Argeus Travel & Events'in sahibi Aydın Ayhan Güney, sponsor firma Accell Bisiklet'ten yetkililer ve Çeşme'deki kamu kurumlarının yetkilileri ve temsilcileri tarafından miniklere bisiklet dağıtıldı. 
 
 
Kurulduğu günden bu yana 2500'den fazla çocuğu bisiklet sahibi yapan Veloturk, 140 çocuğu bisiklet sporuyla tanıştırıp hayatlarına unutulmaz bir dokunuş yaptı. Bisikletierine kavuşan çocukların çoğu, birkaç dakika içerisinde Çeşme sokaklarında turlamaya başlayıp renkli görüntüler oluşturdular.
 
Etkinliğin öncesinde de Veloturk Fun Ride düzenlendi ve Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ile Veloturk ekibinden üyeler Çeşme halkı ve bisiklet tutkunları ile şehir içerisinde kısa bir sürüş gerçekleştirdi. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün orta seviye cihazları arasına Samsung Galaxy A13 5G modelini...