#
#
PTT 1.Lig 'de lider olan ve yaşanan maddi sıkıntılardan ötürü 3 gündür idmana çıkmayan Vartaş Elazığsporlu futbolcular Ekrem Önder Çiftçi aracılığıyla kamuoyuna açıklama yaptı.
26/12/2015 - 18:15
Oyuncuların yaptığı açıklama şu şekilde:
 
Elazığsporlu futbolcular olarak sezon başından beri yaşadığımız maddi sıkınıtıladan dolayı (peşinat, maaş, maç başı, geçen sezon ki alacaklar dahil) bu duruma geldik.
 
Geride bıraktığımız hafta içerisinde yaşadığımız olayların tek sebebi primlerimizin ödenmemesidir. Bizler futbolcular olarak primle geçindiğimiz için ve 3 maçtır hak etmiş olduğumuz primlerimizi alamamızdan dolayı taksitlerimizi, kredi kartı ve kredi borçlarımızı ödeyemez hale gelmiş bulunmaktayız.
 
Malumunuz üzeri yarın oynayacağımız Adanaspor maçının ardından ligin ilk yarısı sona erecek ve hepimiz tatile çıkacağız.
 
Bu süreçte tatile çıkacak olan arkadaşlarımız maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu şartlara rağmen karakterli ve onurlu duruşumuzu her zaman gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. Bu doğrultuda yarın oynayacağımız Adanaspor karşılaşmasında da aynı şekilde işimize sahip çıkacağız. Şunu belirtmek isteriz ki; yarın sahada elimizden gelenin en iyi yapacağımızdan hiçkimsenin şüphesi olmasın.
 
 
Gelinen bu noktada hocamız İbrahim Üzülmez'in de desteği gözardı edilemez. Biz futbolcular olarak hocamız İbrahim Üzülmez ile en ufak bir problemimiz bulunmamaktadır. Hocamız yeri geldiğinde büyük fedakarlıklar yaparak takımımız için prim bulunmuştur. Hocamızın istifası sadece bize destek amaçlıdır. Futbolcular olarak hiçbir şekilde hocamızın bizleri bırakmasını istemediğimizi belirtmek isteriz.
 
Yaptığımız görüşmede hocamız İbrahim Üzülmez'e Adanaspor maçında takımımızın başında bizlerle birlikte olması için rica ettik. Kendisi bu ricamız üzerine bu duruma karşı kayıtsız kalmayacağını, başladığı işi yarım bırakmayacağını ifade ederek, yarın sahaya yüreğini koyacak futbolcu topluluğuyla devam edip, en güzel şekilde ayrılacağını ifade etmiştir.
 
Son olarak belirtmek isteriz ki; PTT 1.Lig takımları arasında ekonomik anlamda en kötü 3 takım içinde bulunmaktayız. Bu şartlara rağmen lider duruşumuza herkesin saygı göstermesini bekliyoruz.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ile Galaxy Note 20 modellerini karşı karşıya getirdik. Bu yılın iddialı...