#
#
Yarın 19.00'da Karabükspor ile karşılaşacak olan Vartaş Elazığspor'da zorlu maç öncesi kriz yaşandı.
29/04/2016 - 21:17
ÖZEL HABER - Yarın 19.00'da Karabükspor ile karşılaşacak olan Vartaş Elazığspor'da ter idmanı öncesinde ödeme krizi yaşandı.
 
 Vartaş Elazığspor’un Süper Lig’de mücadele ettiği 2012-2013 futbol sezonunda formasını giyen Fransız futbolcu Julien Faubert’in Elazığspor aleyhine açtığı dava için 42.000 İsviçre Frank’ı tutarındaki bedelin  cuma günü Elazığ Belediyesi tarafından ödenmesi ardından alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA’ya başvuran Tom  için 40 Bin 500 Dolar, Hamidou Traore  için 53 Bin 500 Euro ve Gilles Binya için 64 Bin Euro ödenmesiyle Vartaş Elazığspor’da sezon başından beri para alamayan yerli futbolcular kazan kaldırdı.
 
Sezon başından beri maddi sıkınlar içersinde olan Elazığspor’da yabancı futbolculara ödeme yapılması yerli futbolcuların tepkisini aldı. Alanyaspor maçının priminin ödenmemesi bardağı taşıran son damla oldu. Yarın Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak olan Vartaş Elazığspor’da yerli futbolcular ter idmanını çıkmayacaklarını teknik direktör Ogün Temizkanoğlu’na ilettiler. Ogün Temizkanoğlu Elazığ Belediyesi’nden yetkili isimlerle görüşerek durumu onlara aktarmasının ardından futbolcularıyla toplantı yapıp ter idmanına çıkmaları için ikna etti.
 
Sezon başından beri maddi sıkıntılarla boğuşan Vartaş Elazığspor’da önümüzde hafta futbolcuların antrenmanı boykot etmesi bekleniyor. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Alman otomotiv devinin SUV sınıfındaki son temsilcisi Mercedes-Benz GLB ülkemize giriş yaptı. Tasarımı...