#
#
Sahamızı geri versinler, sonrasına karışmasınlar, tesisimizi de yaparız, PTT 1.LİG'e yükselecek takımı da kurarız.
18/01/2013 - 17:20

Yetkili mercilerden stat projeleri, vaatleri, sözleri havada uçuşurken ; yine o yetkili merciler bazı kulüplere transfer sponsoru olurken sessiz sedasız şekilde Üsküdarlıların stadı elinden alınmış durumda. Öyle ki kendi evlerinde yapacakları maçlar için kilometrelerce yol gidip her maç deplasman yaşıyorlar. Bu sebeplerden dolayı Üsküdarlılar da kamuoyu karşısına bir imza kampanyasıyla çıktı ve tüm spor severlerden destek bekliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yapılan çağrıda Burhan Felek stadını geri istediklerini belirtip gördükleri ''üvey evlat'' muamelesinin sonlanmasını istiyorlar. İmza metninde şunlar yer alıyor:

Türk futbolunun kilometre taşlarından birisi olan Üsküdar Anadolu, üçüncü ligde oynayan çaresizlikler içinde kıvranan belki de TÜRKİYE liglerinin tek klubü.

Kadrosunda nice isimleri barındıran, nicelerini Türk futboluna armağan eden ÜSKÜDAR ANADOLU şimdilerde ''üvey evlat'' muamelesi görmenin burukluğunu yaşıyor, sancısını duyuyor.

Uzun yıllardır her iç saha maçını kendi deplasmanında oynamanın ''utancını'' yaşıyor.

Ve artık bu utançtan biran önce kurtulmak istediğini haykırıyor.

Futbolcusu, Yöneticisi, Taraftarı, Görkemli mazilerine dönmek için yetkililerden bir ışık bekliyor.

Sadece SAHAMIZI GERİ İSTİYORUZ.

Sahamızı geri versinler, sonrasına karışmasınlar, tesisimizi de yaparız, PTT 1.LİG'e yükselecek takımı da kurarız. Ama önce elimizden aldıkları BURHAN FELEK STADI'mızı geri versinler. Biz orada 1.LİG takımlarının bile imrendiği 20.000 Kişi topladık. Her maçımızı 15.000 - 20.000 seyirciye oynadık. Ya şimdi. Can güvenliği bile olmayan stadlara, kendi sahamız gözüken deplasmanlara gidiyoruz. Koskoca kulübün kaderi böyle mi olmalı?

Bize tekrar versinler BURHAN FELEK'i 2 portatif kale kuralım ve sadece 15 günde bir maç oynayalım. Ne atletizm pisti bozulur ne de sahanın çimi. Fazla birşey istemiyoruz. Yetkililer sesimizi duysun elimizi tutsun. Biz de 3.Lig de her maçımızı 10.000 Kişiye oynayalım.

İmza kampanyasına destek için verilen adreste şu şekilde:

TIKLAYIN...

Hakan Karakoca
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Arduino’nun Nano serisi yakında dört yeni ürünle kullanıcıların beğenisine sunulmaya...