#
#
Güzel gollerin atıldığı Avusturya hazırlık maçında Ukrayna yine ışık vermedi..
04/06/2012 - 11:33

İki hazırlık maçı kaldı demiştik Ukrayna'nın.. Cuma akşamı Avusturya ile oynadıkları maç ve yarın akşam Türkiye maçı. Son  2 maçta artık biraz daha hazır bir Ukrayna görmeyi umuyorduk lakin Avusturya maçında bu ışığı fazla göstermedi Ukrayna. 

Bir önce Estonya maçından farklı olarak kaleci Pyatov yerine Gorianiov ile başlayan Blokhin, ikinci yarı başlarken 3.kaleci Koval'i de oyuna alarak turnuva öncesi 3 kalecisinin de son durumunu görmüş oldu. İlk onbirdeki diğer değişiklik de Evgen Selin yerine oynayan Rakitskiy'di. Bunlarında dışındaki 9 oyuncuya hiç dokunmadı hoca. Dokunmadı ama rakip Estonya'dan biraz daha dişli Avusturya olunca sonuç da Estonya maçı kadar parlak olmadı. 

Maçın genelinde atak olan, topa hakim olan takım Ukrayna da olsa pozisyonları yakalayan Avustuya idi. Maçtaki 5 golün 3 tanesinin spektaküler goller olması maçı izleyenleri sevindirse de bugun itibariyle ilk maçına 7 gün kalan Ukrayna'nın hala havaya girememesi üzücü. 

Yarın akşam son hazırlık maçı.. Saat 20:00'de.. Türkiye'nin de aynı şekilde hazırlık kampındaki son maçı. Portekiz'i 3-1'le geçen, moralli ve kaybedecek bir şeyi olmayan Türkiye'ye karşı turnuva öncesi son maçında Ukrayna. Her yönüyle ilginç bir maç olacağa benziyor.. 

Avusturya-Ukrayna maçının gollerini izlemek için ;

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’de bulunan firmalardan Realme, bugün bir kez daha yeni bir telefon ile gündemde. Bu sefer Realme 9i ile...