#
#
Turnuva öncesi son hazırlık maçında Ukrayna yine ışık vermedi..
06/06/2012 - 10:06

Her ne kadar maç öncesi Oleg Blokhin'in "Türkiye karşısındaki ilk onbir, İsveç karşısındaki ilk onbir olmak zorunda değil" gibi bir beyanatı olsa da dün akşam biz Ukrayna tutkunları için güzel bir akşam olmadı. 

Gönül isterdi ki bir Türkiye bastırsın, Ukrayna savunsun; Ukrayna saldırsın, Türkiye savuştursun..İlk 20-25 dakikadaki sembolik baskı dışında Ukrayna'nın etkili olduğunu söylemek zor. Birçoğu ilk defa milli takım kampına katılan gençlerden ve yeni bir hocadan oluşan milli takımımız karşısında Ukrayna adeta bocaladı. Evet bizim takım, yeni jenerasyon, başarıya aç hocamız ve futbolcularımız var ama karşı tarafta da 2 yıldır bu turnuvaya hazırlanan - hem de ev sahibi olarak - bir Ukrayna olması gerekiyordu. 

Önceki hazırlık maçlarının aksine Tymoshchuk, Yarmolenko, Voronin'i oynatmayan kurt hoca, Sheva'yi ikinci yarının başında oyuna aldı. Zaten ikinci yarıdaki en önemli ataklar da 36'ık Sheva'yla geldi. Beklentilerimizin aksine ideale yakın kadroyu oynatmayan Blokhin'in ne yapmaya çalıştığını İsveç maçında göreceğiz.. 

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Twitter son dönemde sürekli olarak yeni gelişmelerin merkezinde. Firmanın bu sefer geçiş yaptığı...