#
#
Four Four Two ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortaklaşa yaptığı bir çalışma ile hazırlanan FIFA U-20 Dünya Kupası Türkiye 2013 Resmi Turnuva Programı, çok yakında bütün dergi satış noktalarında olacak ve 10 TL'den satılacak.
20/06/2013 - 12:40
İçerik oldukça zengin gözüküyor. Emre Aşık, Servet Yardımcı ve Prosinecki röportajları, eski turnuvalardan hikayeler, Türkiye U-20 Milli Takımı’na özel bir bölüm, grup analizleri, yıldız adayları stadyumlar, şehir bilgileri ve çok daha fazlasını programın içerisinde bulmak mümkün olacak. 
 
Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan program, okurken bile insanı heyecanlandırıyor. Feyyaz Uçar’ın röportajda dediği gibi: “Biz öncelikli olarak bu şampiyonada olmayı hak ettiğimizi göstermeliyiz. Şampiyon olursak neler olacağını hayal bile edemiyorum.”
 
U-20 Dünya Kupası Türkiye’de bugüne kadar yapılan en büyük ve prestijli futbol turnuvası. Seneler geçtikten sonra hem “ordaydım” diyebilmek, hem de çocuklarımıza, belki de torunlarımıza bugünlerden bir kaç hatıra gösterebilmek gerçekten de keyifli olacak. 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Geçtiğimiz ay içerisinde paylaştığımız haberde AirPods Max modelinin pil değişim...