#
#
Trabzonspor yönetimi adına basın sözcüsü Asım Örem, taraftarlara seslendi.
17/12/2015 - 12:48
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, ligde hafta sonu sahalarında Antalyaspor ile yapacakları karşılaşma öncesi taraftarlara çağrı yaptı.
 
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, ligde yeniden çıkışa geçmek için Antalyaspor maçının oldukça önem taşıdığını belirterek, "Taraftarlarımızın göstereceği tribün desteği takımın özgüvenini artırmada ve güzel bir oyunla sahadan üç puanla ayrılmasında büyük pay sahibi olacaktır." ifadesini kullandı.
      
Tüm taraftarları yanlarında görmek istediklerini anlatan Örem, "İlk yarının sahamızdaki son lig maçında yeniden kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yetişkiniyle büyük Trabzonspor taraftarını tribünlerimizde görmek istiyoruz. Bu amaçla yönetim kurulumuz, Antalyaspor maçına özel olarak bilet fiyatlarında yüzde 50 indirim kararı almıştır. Şimdi hepimize düşen, tribünleri doldurarak oyuncularımızı maçın başından sonuna kadar aynı coşkuyla desteklemektir. Bu maçtan alacağımız üç puan takımın devre arasına daha öz güvenle girmesine ve ligin ikinci yarısında hedeflenen çıkışın yakalanmasında çok önemli olacaktır." dedi. 
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Gelişen teknolojilerle birlikte bilgisayarların karşısına oturma devri sona eriyor; bilgisayarlarımızı...