#
#
Geçen sezon başında Lazio’dan büyük umutlarla transfer edilen ve başlarda müthiş bir görüntü veren ancak daha sonra herkeste tam bir hayal kırıklığına neden olan oyuncunun kulüp bulması istenmişti.
29/07/2016 - 14:40
Kongo asıllı Belçikalı oyuncuya önceleri başta AC Milan olmak üzere çok sayıda kulübün talip olduğu belirtilirken, iş transfer mevsimine gelindiğinde bu iddiaların büyük bölümünün hayal mahsulü olduğu ortaya çıktı. Cavanda, sezonun son haftalarında yönetim tarafından kadro dışı bırakılmıştı.
 
Tesislerde çıplak dolaşıyor iddiası
Kendisine kulüp bulamayan ve Kadir Özcan Tesisleri'nde kendi durumundaki futbolcularla çalışmalara çıkan Cavanda’nın buradaki tutum ve davranışları da büyük tepkilere neden oldu.
 
Bordo Mavili futbolcunun tesislerin içinde üzerinde giysi bulunmadan dolaştığı ve etrafta bulunanlara büyük rahatsızlık verdiği ifade edildi.
 
Daha önce bir kez Trabzon’a gelip, sonra kaçan, noter tespiti yapılınca geri dönen Cavanda’nın disiplinsiz tavırlarına karşı önlem alınmak istendiği ama başarı sağlanamadığı kaydedildi.
 
Teknik Direktör Ersun Yanal'ın kesinlikle kadroda görmek istemediği ve "sorunlu" raporu verdiği Cavanda'ya herhangi bir talip çıkması dört gözle bekleniyor. 
 
Kaynak: Trabzonajans
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
2022 yılı itibarıyla satışa hazır olarak asfalta inecek Cadillac Lyriq, elektrik altyapısıyla...