#
#
Trabzonspor, kendisine uzun yıllar evsahipliği yalan Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na bu akşam veda ediyor.
24/08/2016 - 12:54
Trabzonspor Kulübü, Avni Aker Stadyumu'na veda amacıyla bir Trabzonsporlu şöhretler maçı organize ediyor. Bu akşam 19:30'da başlayacak tüm organizasyon ve veda maçı ASpor'dan canlı yayınlanacak.
 
Maça özel biletler satışa çıktı
Trabzonspor bu maça özel olarak bilet satışa çıkardı. Kale arkaları 30, Maraton 45, Kapalı 61, VIP 99 TL'den satılan biletler kısa zamanda tükendi. Kulüp ayrıca bu maça bilet alanların, biletleri yeni sezon formalarında hediye çeki olarak kullanılabileceğini de açıkladı.
 
Eski Başkanlar da geliyor
Avni Aker’e veda gecesine Salih Erdem, Ahmet Celal Ataman, Mustafa Günaydın, Onursal Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz, Faruk Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Nuri Albayrak, Sadri Şener ve İbrahim Ethem Hacıosmanoğl'unun katılacağı belirtildi. Efsane teknik direktör Ahmet Suat Özyacı da gecede olacak.
 
 
Efsane Futbolcular Avni Aker'de
Kulüp tarihine adını yazdırmış futbolcular da Avni Aker’deki yerini alacak. İşte katılacak Trabzonsporlu efsaneler…
 
Necmi Perekli, Ahmet Ceyhan, Necati Özçağlayan, Orhan Kaynak, Turgut Kural, Sinan Ünal, Hüsnü Özkara, Selami Güven, Bülent Gürsoytrak, Engin Çınar, Mehmet Yılmaz, Metin Aktaş, Kemal Serdar, Mehmet Ekşi, Şeyhmus Suna, Ali Kemal Denizci, Erdoğan Yılmaz, Ali Yılmaz, Erhan Çağlayan, Serdar Bali, Semavi Uzun, Yaşar Alemdaroğlu, Soner Boz, Metin Bak, İhsan Derelioğlu, Murat Şimşek, İsmail Gökçek, Galip Değerli, Emrah Eren, Çağdaş Atan, İbrahima Yattara, Hasan Özer, Mahir Günok, Osman Nuri Şahin, Jean-Marie Pfaff, Tolunay Kafkas, Mehmet Cemil Altın, Hasan Şengün, Bekir Barçın, Hüseyin Tok, Necdet Ergün, Cemil Canalioğlu, Miroslow Szymkowiak, Lemi Çelik, Davor Vugrineç, Hamdi Aslan, Orhan Çıkrıkçı, Ali Yavuz, Hamdi Zıvalıoğlu, İlyas Akçay, Osman Özköylü, Aziz Öğütçen, Jacek Cyzio. Mehmet Yazıcı (Kuş Mehmet)
 
 
Saat 19.30’da başlayacak organizasyon kapsamında Trabzonspor'un ilk şampiyonluk kupasının temsili canlandırılması yapılacak. Bu sırada efsane başkan Şamil Ekinci ile bağlantı kurularak stadyumdaki ekranlardan taraftara seslenecek. Avni Aker’i ve tarihini anlatan görsel şovlar ile videolar stadyuma kurulacak dev ekranlardan taraftarlara sunulacak. Program kapsamında efsane futbolcularla birlikte A takımı gösteri maçı oynayacak. Program havai fişek ve ışık gösterileriyle son bulacak.
 
Hüseyin Avni Aker’in ailesi, Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Makedonya Yukarı Banisa Köyü Trabzonsporlular Derneği’nin kurucu başkanı Abdülhadi Hüseini, Trabzonspor uğrunda hayatını kaybeden taraftarların aileleri de gecede konuk olacak.
 
Organizasyon TV'den yayınlanacak
Trabzonspor Şöhretler Takımı ve A Takımı gösteri maçı 19:30'dan itibaren Aspor'dan canlı yayınlanacak. Tribundergi.com ekibi olarak da maçtan önce ve sonra Avni Aker çevresinde taraftarlara mikrofon tutacağız. Röportajlar ve tüm videolar ilerleyen günlerde sosyla medya hesaplarımızdan yayınlanacak.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Apple’ın 2020 iPad Pro modelleri biliyorsunuz daha yeni tanıtıldı. Ancak esas gerçek yeni model daha...