#
#
Trabzonspor şike tartışmalarıyla ilgili yeni bir adım attı, kulübün internet sitesindeki şampiyonluklar bölümüne 2010-2011 sezonunu da ekledi.
25/12/2015 - 14:11
Trabzonspor şike tartışmalarıyla ilgili yeni bir adım attı, kulübün internet sitesindeki şampiyonluklar bölümüne 2010-2011 sezonunu da ekledi.
 
Trabzonspor Kulübü, Muharrem Usta’nın başkan seçilmesinin ardından, şike süreci ile ilgili adımlar atılmaya devam ediyor.
 
UEFA Temyiz Kurulu’nun Trabzonspor’un başvurusunu reddetmesinin ardından Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) başvuran kulüp, bugün de ilginç bir adım attı.
 
http://funkyimg.com/i/25MJk.png
 
Trabzonspor’un internet sitesinde ''Başarılarımız'' başlığı altındaki lig şampiyonlukları bölümüne, 2010-2011 sezonu da konuldu; kulübün elde ettiği şampiyonluk sayısı da 6’dan 7’ye çıkartıldı.
 
DAHA ÖNCE OTOBÜSE KUPAYI SİMGELEYEN KUPA KONULMUŞTU
Trabzonspor, Sadri Şener’in başkanlığı döneminde de takım otobüsünün üzerinde bulunan 6 kupaya 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu simgeleyen 7. kupayı işletmiş, ayrıca Hüseyin Avni Aker Stadyumu protokol tribünü önüne de 7 lig şampiyonluğu kupasının bulunduğu tabelayı koymuştu.
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 14, taşıdığı önemli güvenlik...