#
#
AVRUPADAN FUTBOL
Chelsea'ye dönen Mourinho, Rooney transferi çıkmaza girdikten sonra çareyi golcüsü Torres'de buldu.
03/08/2013 - 10:57

Mourinho, Fernando Torres'i yeniden Avrupa'nın en iyi golcüleri arasına sokmaya kararlı. Wayne Rooney'yi transfer etmek isteyen ancak haftalar geçmesine rağmen belirli bir aşama kaydedemeyen Maviler, golcü sorununu içeriden çözecek gibi.

''Bana bırakın''
İngiliz basınına konuşan Jose Mourinho, İspanyol golcü Fernando Torres'i Avrupa'nın en iyi golcülerinden birine dönüştüreceğinin sinyallerini verdi. Mourinho, ''Onun kale önünde sihirbazlık yapabildiğini biliyorum ancak forma giymesi için pozisyonundaki forvetlerden daha iyi olması lazım. Torres'in yeteneklerinin farkındayım. Bence onun ihtiyacı olan, takım için nasıl oynaması gerektiğini öğrenmek'' diyerek forvet hattına içeriden bir çözüm getirebileceklerini söyledi.

Rooney çıkmazı
Maviler, ısrarla istediği Wayne Rooney transferinde ise herhangi bir yol alabilmiş değil. Yeni teknik direktörü Moyes ile görüşen ve ayrılmak istediğini ileten, ancak bu kararından vazgeçtiğini belirtip takımda kalacağını söyleyen Rooney'ye birçok teklif geliyor. United ise, en iyi oyuncularından olan Rooney'yi ezeli rakibine kaptırmak istemiyor. 

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi alt markası Redmi‘nin yeni modellerinden Redmi Note 8, Note 8 Pro sonrasında resmi Türkiye garantili olarak...