#
#
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Sahanın zemininden dert yanan Karaman, suçu çay mevsiminde bacalardan çıkan dumana attı!
24/08/2015 - 00:53
Karaman, "Saha ile ilgili güzel konulara değindiler. Önce stadyumun ismi Çaykur Didi Stadı oldu. Kalelerin arkasında 4 panel var. 4 panel bir Fenerbahçe'de var, bir de bizde. 500 bin euro gibi bir rakam verdik. Hem sahaya, hem de antrenman yaptığımız yerlere masraf ettik. Olağanüstü. Biz kamptan bir geri geldik, sanki sahalar kazma ile kazılmış. Çimcilere çok kızdım. Baya bir araştırma yaptık. Çay mevsimi, herhalde o bacalardan çıkan is mi, duman mı ne sahaları öldürüyor. Mümkün değil bu sahanın bu hale gelmesi. Bu enformasyonu vereyim" dedi.
 
Penaltı tartışması
Geçtiğimiz hafta yaşanan penaltı krizinin ardından zor bir dönem yaşadıklarının altını çizen Karaman, Takım konuşmasında penaltı konusunu düşündük. Kim atacak diye düşündük. Teknik ekiple yaptığımız iştişarede önce penaltı olsun dedik. Kararı ben vereceğim dedim. Taktik toplantısında da bunu vurguladık. Bugün öyle bir olaylar oldu ki, sen at dedim Kweuke'ye, o Deniz'e verdi. Maç 1-1 bitse dahi, ilerleyen zamanlarda çok kırılgan olaylara sonuç verecek olaylar gelişti. Leo da kaçırabilirdi. Bu takım olgusunu pozitif yönde geliştirir ifadelerini kullandı.
 
Üstüne koyarak gitmemiz gerekiyor
Karaman, "Büyük takımlar kötü oynasalar da atağa çıkınca golü atıyorlar. Van Persie'ye 2 top gitti birinde döndü vurdu gol. Kulübeye bakıyorsun hamle şansları var. Belki penaltıyı atsak skor lehimize gelişebilirdi. Genel olarak iyi oynadık. İki maçta 4 puan iyi başlangıç yaptık. İyi oynadık, iyi mücadele ettik. Tabii ki eksiklerimiz var. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Üstüne koyarak gitmemiz gerekiyor" diye konuştu.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
NASA, biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda Perseverance uzay aracını Mars üzerine başarıyla indirdi....