#
#
STYLE
Fotoğrafı yakınlaştırmayı bırakabilirsiniz çünkü Kanye West’in yeni Adidas sneakerları raflarda…
14/12/2017 - 00:08
Geçtiğimiz üç yıl içerisinde Adidas ve Kanye West adeta bir ayakkabı imparatorluğu kurdular. Bu imparatorluk her geçen gün daha da büyüyor. 9 Aralık'ta çıkan yeni ayakkabı ise Kanye’nin imparatorluğunun en iyi prensi olabillir.
 
Retro esintili ayakkabının üstünde tozlu gri renginde süper yumuşak bir deri, altında ise üst yapıya uygun kauçuk taban bulunuyor. Bunları tamamlayan en iyi detay ise yanlardaki “Calabasas” logosu…
 
Bütün bunların tanıdık gelmesinin sebebi ise Kanye ve “Üç çizgililerin” Mart ve Haziran aylarında çıkardığı beyaz ayakkabı. Tasarım nispeten aynı aslında (özellike West’in sürekli değiştirme huyunu göz önüne alırsak)
 
O zaman sneakers hastaları bu modeli neden almalı?
Bugünlerde modada en önemli şeylerden biri logo… Ayakkabıdaki eşsiz altın rengi “Calabasas” logosu ayakkabıyı sıradan tenis ayakkabılarından, insanların derin bir şekilde arzulayacağı bir şeye dönüştürüyor.
 
Her şeyi kenara bırakırsak; ister Kanye West’in bir müriti gibi giyinin ister daha az gösterişli, bu ayakkabılar vazgeçilmeziniz olacak. Tarafsız kalan renkleri, hemen hemen her şeyle giymenize olanak sağlıyor (Neon sarısı modeli bir kenara bırakalım. Pek de “ben her gün giyilebilirim” diye bağırmıyorlar.
 
Özetlersek her gardrop böyle bir ayakkabıyı hak eder… Tabi bir çift bulabillecek kadar şanslıysanız.
 
Fiyatı: $120
 
http://funkyimg.com/i/2AhH2.jpg
 
Kaynak: GQ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Çok uzun zamandır gündemde olan Google imzalı ilk akıllı saat modeli Google Pixel Watch için...