#
#
Sezon başında Samsunspor'da birkaç antrenmana çıkmayıp, Antalyaspor ile anlaştığı iddiaları ile gündeme düşen Chikeluba Ofoedu ile ilgili ikinci dalga iddia yine gündemde.
22/12/2015 - 16:50
Sezon başlarken Samsunspor'da birkaç antrenmana çıkmayıp tepki çeken Chikeluba [b]Francis Ofoedu[/b], sezon devam ederken de izinsiz İstanbul'a gitmiş ve camiada kendisini hedef haline getirmişti. 
 
Sezon devam ederken Ofoedu'nun menajerinin Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'e çok yakın ve menajerlik konusunda yetkisiz bir isim olan Metin Korkmaz'ın ortağı Sezer Bravo olması camialar arasındaki ilişkiyi de olumsuz etkilemiş gibi gözükmekte.
 
Samsunspor yönetim kurulundan resmi bir açıklama gelmezken, sezon arası transfer döneminde yapılabilecek bir usülsüzlüğe karşı Etik Kurulu'na başvuru şimdiden konuşuluyor.
Ofeodu'nun Antalyaspor ile görüştüğünü iddia eden haberlerin, oyuncunun Sezer Bravo ile anlaştıktan sadece 1 ay sonra çıkması, Ofoedu'nun Antalyaspor'a transfer olma ihtimalini de kuvvetlendiriyor.
 
Hatırlanacağı üzere Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Ofoedu için ''..gerek antrenmanlardaki disiplinsiz ve saygısız davranışlarından dolayı gerekse hiç kimsenin haberi olmadan İstanbul'a gitmesinden dolayı kafamdan sildim. Gönül bağım ve insani ilişkilerim bitmiştir, ben onun hocasıyım o da benim oyuncumdur. Ancak hiçbir zaman Samsunspor'un menfaatlarinin dışına çıkmadım, çıkmam da..'' açıklamasını yapmıştı. Tüm bu yaşananlardan sonra Ofeodu tüm takımı yemeğe götürüp takımdan özür dilemiş ve geçtiğimiz hafta oynanan Y. Malatyaspor-Samsunspor mücadelesinde ilk 11 başlayıp 90 dk forma giymişti.
 

Fethi Çalık

''Başka diye soran herkese inat sadece Samsunspor.'' Teoman Taş
Twitter > FethiCalik

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple’dan yaz sonunda gelecek modellerin en çok merak edileni iPhone 12 Pro için LiDAR tarayıcı...