#
#
Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali'nde Beşiktaş, son iki yılın şampiyonu Dark Passage'i 3-0 yenerek şampiyon oldu.
06/04/2015 - 16:15
Beşiktaş ve Dark Passage’ın binlerce coşkulu seyirci önünde mücadele ettiği Kış Mevsimi Finali, 4 Nisan Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleşti.
 
Yarı finalde Atlas’ı eleyerek finale yükselen Beşiktaş, HWA’yı eleyerek gelen rakibi Dark Passage karşısında muhteşem bir oyun sergiledi. Özellikle 1. ve 3. oyunda dominant bir performans gösteren takım, son 2 yılın şampiyonu Dark Passage’ı 3-0 geçerek 2015 Sezonu’nun ilk şampiyonu olmayı başardı.
 
 
İlk kez büyük final heyecanı yaşayan Beşiktaş, Kış Mevsimi Finali’nden başarıyla ayrılarak ilk eSpor kupasını da müzesine götürmüş oldu. Takımın kaptanı ve üst koridor oyuncusu Berke “Thaldrin” Demir, final serisinin “En Değerli Oyuncusu” seçildi.
 
 

 
Şampiyonuk Ligi'nde kış mevsiminin en değerli 5 oyuncusu belirlendi! Mevsim boyunca en iyi performans gösteren 5 isim
 
lP0Xbzo.jpg
 
Volkswagen Arena’da bulunan 5.000’den fazla biletli izleyicinin yanı sıra LoL TV ekranlarından da on binlere ulaşan Kış Mevsimi Finali heyecanı, Türkiye’de gerçekleşecek en büyük uluslararası eSpor organizasyonu olan Uluslararası Wild Card Turnuvası ile devam edecek. KMF şampiyonu olan Beşiktaş, Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası için Avustralya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika ve Uzakdoğu Asya’dan İstanbul’a gelecek temsilcilere karşı 21-25 Nisan tarhileri arasında birincilik mücadelesi verecek.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’de satılan OPPO Reno3 ile Reno3 Pro modellerinin yerini alacak OPPO Reno4 ve Reno4 Pro için en önemli...