#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
Serie A'da Sampdoria kulübünün satışında sona gelindi. Kulübün sahibi Massimo Ferrero, başında Gianluca Vialli'nin danışman olarak yer aldığı bir yatırım grubuyla €100M'da (borçlar dahil) anlaşıldığını açıkladı.
22/08/2019 - 03:10
Sampdoria kulübünün devrinin 2 Eylül'e kadar tamamlanacağı, yeni yönetimde Vialli'nin kulüp başkanlık koltuğuna oturacağı belirtiliyor.
 
Gianluca Vialli, 1984-92 yillari arasinda Sampdoria formasi giymisti. 223 maçta 85 gol kaydeden efsane isim 1990-91 sezonunda da efsane hoca Boskov ile Sampdoria'da kulübün tarihindeki ilk ve tek Serie A şampiyonluğunu yaşamıştı. Vialli buradan sonra 1992'de Juventus'a gitti ve orada da 102 maçta 38 gol kaydetti ve hafizalarda yer edindi. Kariyerini 1996'da transfer oldugu Chelsea'de 3 sezon futbol oynadiktan sonra sonlandirdi.
 
 
Simdi eski günlerinden uzakta olan Cenova'nin şanlı kulübü Sampdoria, yeni sezonda yepyeni bir sahip bir yönetim anlayışıyla yeni bir yola girecek. O eski güzen günler gelecek mi, Vialli futbolculuğunda olduğu gibi başkanlığında da kulübe başarı getirebilecek mi göreceğiz.
 
Ancak şunu da eklemeli ki Sampdoria'daki bu dönüşümün ezeli rakibi Genoa'yı da etkileyeceği aşikar. Onlar da satılmanın eşiğindeler.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yerli üretim telefonlara bir yenisi daha ekleniyor. TCL’nin Türkiye’de ürettiği ilk akıllı...