#
#
Fenerbahçeli genç oyuncu Salih Uçan, Radyo Fenerbahçe'ye açıklamalarda bulundu.
13/12/2012 - 18:06
Radyo Fenerbahçe'de Fenercell'in sponsorluğunda yayınlanan ve  Medya Sorumlusu Orkun Yazgan'ın hazırlayıp sunduğu Fenerbahçe Günlüğü isimli programa telefonla bağlanan Salih Uçan, yerli-yabancı takımdaki tüm tecrübeli oyuncuların kendilerine büyük destek verdiğini de sözlerine ekledi.
 
Allah, Recep'in yolunu açık etsin
 
Salih Uçan, Göztepe maçında, kendisinin ve Recep Niyaz'ın performanslarını, ''Ligde çok fazla forma şansı bulamıyoruz. Dolayısıyla bu maçlar, bizim kendimizi gösterebileceğimiz en iyi maçlar. Pendikspor maçında ilk 11'de başladım, 90 dakika sahada kaldım. İyi bir performans sergilediğime inanıyorum. Bana verilen şansı iyi değerlendirdim. Benimle birlikte Recep arkadaşım da o maçta forma giydi. Göztepe maçında yine ikimiz de şans bulduk. Oyuna sonra girdik ancak iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Recep bir de iyi futbolunu golle süsledi. 17 yaşında Saracoğlu'nda ilk golünü attı. Allah yolunu açık etsin ve gollerine devam etsin Recep Niyaz'' cümleleriyle değerlendirdi.
 
Kuvvet ve tempo farkı var
Genç oyuncu Salih Uçan, Süper Lig ile PTT 1. Lig arasındaki kıyaslamayı ise ''Süper Lig ile PTT 1.Lig arasında kuvvet ve tempo anlamında çok büyük farklılık var. Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü. O yüzden bütün maçlar ve operasyonlar çok büyük tempoda geçiyor. Ben de çok çalışarak bu tempoya ayak uydurmaya çalışıyorum'' şeklinde yaptı.
 
Kuyt, Cristian ve tüm futbolcular bize destek veriyor
''Geçen sezonla bu sezonu kıyasladığımızda ben de fiziksel anlamda genişlediğimi ve güçlendiğimi tempo olarak da yine kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum'' diyen Salih Uçan, takımdaki tecrübeli oyunculardan çok şeyler öğrendiğini belirterek, ''Takımdaki abilerim uzun zamandır bu ligde oynarken biz henüz 10-12 yaşlarındaydık. Kuyt, Raul hepsi çok tecrübeli futbolcular. Onları antrenmanlarda izleyerek gözlemleyerek ne öğrenebileceğimizi düşünüyoruz, kendimize örnek alıyoruz. Bize hepsi çok destek veriyorlar. Kuyt, Cristian ve takımımızdaki diğer tüm futbolcular yabancı, Türk fark etmeksizin bizimle fazlasıyla ilgileniyorlar, destek veriyorlar'' diye konuştu.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm finaliyle beraber seriye noktayı koydu. Hayranların finale tepkisi ise her zamankinden...