#
#
Rus futbolcular Aleksandr Kokorin ile Pavel Mamaev'in diplomat Denis Pak’ı darp ettiğine şahit olan ve mahkemede ifade vermeyi kabul eden manken Ekaterina Bobkova, futbolcular için cinayate teşebbüs suçlamasında bulundu.
21/08/2019 - 20:02
Rusya Premier Ligi takımlarından Zenit’te forma giyen Aleksandr Kokorin ile Krasnodar’da oynayan Pavel Mamaev, Ekim 2018’de Moskova’da diplomat Denis Pak’ı darp etti. O sırada Çek manken Ekaterina Bobkova olay yerindeydi.
 
Manken Bobkova futbolculara açılan davada görgü tanığı olmayı kabul etti. Mayıs 2019'da davadan birkaç gün önce Çekya'daki kayak merkezinde otelin 4'üncü katındaki balkondan düştü. Doktorlar genç kadını yapay komaya soktu.
 
Çekya savcılığı kaza diyerek olayı kapattı. Futbolcular darp davasından 18 ay hapis cezası aldı. Ekaterina Bobkova tedavi için Rusya'ya götürüldü. Burada doktorlar genç kadına 'Balkondan düşmeden önce başına vurularak bayıltıldı' raporu verdi.
 
Bobkova iyileştikten sonra başından geçenleri anlattı: ''Sadece 2 kadeh şarap içmiştim. İçki uykumu getirdi. Sonra bir anda her şey karardı. Futbolcuların yolladığı adamlar tanık olmamam için içkime ilaç atıp beni uyuşturdu. Sonra da başıma vurarak beni bayıltıp balkondan attılar''
 
Şimdi Bobkova futbolculara cinayete teşebbüs ve azmettirme suçlamasıyla dava açılması için başvuru yaptı.
 
Kaynak: ntv,
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple’ın çok dikkat çeken iPhone 12 ailesi için testler gelmeye devam ediyor. Bu sefer...