#
#
Şampiyonlar Ligi finalini kazandıktan sonra birkaç gün dinlenme için imtiyaz kullanan Real Madrid’in üç başarılı oyuncusu Ronaldo, Pepe ve Coentrao, Portekiz milli takım kampına katılarak kadroyu tamamladı.
30/05/2014 - 13:50
Real Madrid’in üçlüsü Cristiano Ronaldo, Pepe ve Fabio Coentrao, dün Portekiz’in FIFA Dünya Kupası çalışma kampına katıldı. Üç oyuncu, Atletico Madrid’i 4-1 yenerek kupayı aldıkları UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin ardından birkaç gün imtiyaz kullanıp dinlenmişti. 
 
Portekiz Futbol Federasyonu, sezon sonuna doğru sakatlık geçiren Ronaldo’nun takımın akşam antrenmanına katılmadığını, Cumartesi Yunanistan’la oynanacak dostluk maçına çıkmasının da belirsiz olduğunu açıkladı. Portekiz kaptanı bunun yerine takımın kaldığı otelde rehabilitasyon çalışmaları yapacak. 
 
Şampiyonlar Ligi finalinde 120 dakika oynayan Ronaldo, La Liga sezonunun sonlarına doğru yaşadığı kas sorunları nedeniyle maçta % 100 performans gösteremediğini itiraf etmişti. 
 
FIFA Dünya Kupası'nda G Grubu'nda yer alan Portekiz, 15 Haziran’da Salvador'da Almanya ile, 1 hafta sonra Manaus’ta ABD ile ve 26 Haziran’da Brazilia’da Gana ile karşılaşacak. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sosyal medyanın en önemli platformlarından Instagram, halen çok kullanılan “Hikayeler” için...