#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
Serie A'da başkent temsilcilerinden sarı-kırmızılı ekip Roma'da işler iyi gitmiyor. Takım sahip olduğu kadronun karşılığını veremez, teknik direktörü Rudi Garcia'nin koltuğu sallanırken taraftar da zıvanadan çıktı.
03/12/2015 - 18:34
Derbide tribünleri boş bırakarak ezeli rakipleri ile SS Lazio tribünü ile beraber tarihi bir işe imza atan Roma tribünü, kulubün tesislerine giderek futbolculara 50kg havuç bıraktı. Astıkları pankart da manidardı: ''Afiyet olsun tavşanlar.''
 
Şampiyonlar Ligi'ndeki 6-1'lik Barcelona mağlubiyetinin ardından ligde de kendi sahasında Atalanta'ya 2-0 kaybeden Roma'da taraftarın sabrı taştı. Trigoria'daki antrenman tesislerine giden taraftarlar ''Afiyet olsun tavşanlar'' yazan pankartı ve 50 kilo havucu da beraberlerinde getirdiler. 
 
http://funkyimg.com/i/258ZA.jpg
 
Antrenman tesislerinin girişini yedi kasa havuçla kapatan taraftarlar, hazırladıkları pankartı da tesislerin girişinde açtılar. Girişi engelleyen taraftarlar güvenlik güçlerinin uyarıları sonrası yolu açtılar ancak protesto aletlerini beraberlerinde götürmediler. Tesislerin yolu üzerindeki duvara pankartı asan taraftarlar, havuçları da pankartın altına döktüler. 
 
Ligde dördüncü sırada yer alan, 14 haftada 29 gol atan Roma, lider Napoli'nin sadece dört puan gerisinde. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Corona virüsü sebebi ile dünya otomotiv devleri Volkswagen...