#
#
Real Madrid'de, Manchester City maçıyla beraber sorunların sona erdiği söylense de haberler başka yöne doğru hızla ilerliyor.
23/09/2012 - 01:03

Real Madrid geçen hafta Şampiyonlar Ligi'ndeki son 10 dakikalık muhteşem performansıyla Manchester City'i Santiago Bernabeu'de yenmiş ve takım içindeki tüm sorunların çözüldüğüne dair sinyal vermişti. Cristiano Ronaldo'nun attığı gole çok sevinmesi ve Mou'nun takımının geri döndüğünü söylemesi bunu kanıtlamıştı.

Belki sorun çözüldü ama dedikoduları hala devam ediyor. El Confidencial Digital'in haberine göre, Real Madrid'de bulunan Portekizli ve İspanyol futbolcular arasında soyunma odasında tartışma belirmiş. Ordaki Alman ve Fransız'a ne olduğu ise çok ayrı bir olay. Tarafsız mı kaldılar, taraf mı oldular belli değil.

İddiaya göre ana problem, Cristiano Ronaldo önderliğinde Pepe, Coentrao ve Ricardo Carvalho'nun dahil olduğu Portekiz takımı ve Iker Casillas'ın önderliğindeki Ramos, Arbeloa, Albiol ve olduğu kadar(!) Higuain'in de olduğu İspanya takımı arasındaki sürtüşme. (sonuçta İspanyol değil) Bu sürtüşmenin başrolü ise Jose Mourinho. İspanya takımı, Jose Mourinho'nun taraflı yönetiminden rahatsızmış. Özellikle de kaptan Iker Casillas. Portekizlilere daha ayrıcalıklı davranıldığını düşünen İspanyollar ayaklanmış anlaşılan.

Bu dedikodular çok inandırı gelmese de ateş olmadan yerden duman çıkmaz. Bu aralar hem ülkemizde hem de İspanya da teknik direktör-kaptan uzlaşmazlığı fazla anlaşılan.

Yeni gelen Modric bu durumları görünce "Ben nereye düştüm?" demiş midir acaba? O da ayrı bir merak konusu.

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Eyüp
...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yeni iMac modelinin Dünya Geliştiriciler Konferansı‘nda tanıtılacağı belirtilse de bu iddia...