#
#
17/09/2012 - 19:53

Futbolcu sevgilileri ya da eşleri deyince çoğunluğun aklına direkt Sara Carbonero geliyor. Real Madrid'in kraliçesi diyebiliriz aslında ona. Kaptanın sevgilisi olup, bu kadar güzellik de eklenince kraliçe olmamak imkansız.

Ama bu haberimiz Sara'yla ilgili değil. Çünkü başrolde Sergio Ramos var. Ramos'un aşkları bizim ülkemizde diğer ünlü futbolcularınki kadar konuşulmasa da Sergio da az çapkın değil. Şu ana kadar olan sevgili geçmişi birçok ortak özellik barındırıyor.

Şimdiki gözdesi Pilar Rubio. İspanyol ve birçok iş yapan kızlarımızdan. Hem oyuncu, hem spiker hem de modelmiş kendisi. Görünüşe göre Euro 2012 şampiyonşuğundan sonra, Madrid kutlamaları sırasında tanışmışlar, yani Temmuz ayında.

Pilar Rubio daha önce Jose Molinero ile berabermiş ancak Ramos'un dövmeleri ve karizmasıyla Pilar'ı etkilediğini düşünüyorum. Kim hayır diyebilir ki ona?

Ramos'un eski kız arkadaşlarını sıralarsak ve hepsinin de spikerlik ve oyunculuk gibi mesleklerle uğraştığını söylersek Sergio'nun zevkini az çok tahmin edebiliriz.

Amaia Salamanca

Elisabeth Reyes

Blanca Romero

Romina Belluscio

Lara Alvarez

Sergio'nun gollerden sonra uğruna 'L' harfi yaptığı aşkıydı Lara. Çok kıskanıldığı bir gerçek.

Son olarak haberimizin diğer kahramanı, Pilar Rubio

Ramos'tan 8 yaş büyük olan Pilar bu aşkı yürütebilecek mi merak ediyorum. Genç ve çapkın bir erkek sonuçta. Bakalım ilerleyen zaman bize gösterecek?

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, ortaya çıktığı kadarıyla ekran konusunda gerekli miktarda alımı yapmadığı...