#
#
FIFA U20 Dünya Kupası etkinlikleri kapsamında bugün Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde öğrencilerle, Kayserispor Teknik Direktörü Prosinecki bir araya geldi.
05/03/2013 - 19:31
Robert Prosinecki katılan öğrencilere bu tip turnuvaların oyuncuların kendisini göstermesi için ne kadar önemli bir fırsat olduğunu kendi kişisel hikayesi üzerinden anlattı. 
 
U20 Dünya Kupası'nın her zaman bir sonraki süper yıldızların ilk sahne alacağı alanların başında geldiğini ifade ederek, öğrencilere maçları mutlaka izlemeleri konusunda tavsiyede bulundu. Ayrıca Kayseri’nin kupanın bir şehri olmasından ötürü duyduğu mutluluğu da ifade ederek, açılış maçının da Kayseri'de yapılmasının Kayseri açısından da ne kadar önemli olduğu söyledi. Kendisi için de maçları yakından takip ederek yeni oyuncuları izleme imkanı bulacağını ifade etti. 
 
Kayserispor’dan Okay Yokuşlu’nun da muhtemelen kadroda olmasından da ayrıca memnuniyet duyduğunu ve onun da bu turnuvada iyi bir performans göstereceğine inandığını söyledi. Ayrıca 6 aydır bulunduğu Türkiye'de, Türk insanının iletişim becerisi, anlayışı ve misafirperverliğinden dolayı turnuvanın çok iyi bir atmosferde ve başarılı bir şekilde geçeceğine inandığını belirtti.
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sennheiser yeni kulaklığını müzik tutkunlarının beğenisine sundu. Sennheiser HD 560S olarak...