#
#
Pınar Karşıyaka'dan 120 bin TL alacağı bulunan milli basketbolcu Evren Büker, kulübün 4 markasına haciz koydurdu. ''Karşıyaka Spor Kulübü'', ''100. Yıl KSK'' ve ''Kaf Sin Kaf'' markalarına 10 milyon, ''35 1/2'' markasına ise 10 bin TL kıymet biçildi.
24/10/2014 - 04:43
Türkiye'nin en köklü kulüpleri arasında yer alan 102 yıllık Karşıyaka Spor Kulübü'nün tescilli 4 markasına haciz kararı geldi.
 
Bu karar Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Pınar Karşıyaka'dan alacağı bulunan milli oyuncu Evren Büker'in avukatı Gürsel İyim'in başvurusu üzerine alındı. 
 
İstanbul 29. İcra Dairesi tarafından alınan karar Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı tarafından uygulamaya konuldu.
 
HER MARKAYA BİR KIYMET BİÇİLDİ
''Karşıyaka Spor Kulübü'', ''100. Yıl KSK'' ve ''Kaf Sin Kaf'' markalarına 10 milyon, ''35 1/2'' markasına ise 10 bin TL kıymet biçildi.
 
sZBQsz9.jpg
 
Avukat Gürsel İyim, haciz yoluyla satışa konan markaların satın alana ait olacağını ve başka kişi ya da kurumlar tarafından kullanılamayacağını, bu markaları çağrıştıran markaların da kullanılamayacağını söyledi.
 
Evren Büker 2012-13 sezonunda Pınar Karşıyaka forması giydi. Tecrübeli oyuncu halen Tofaş kadrosunda yer alıyor.
 
PINAR KARŞIYAKA'NIN BİR HAFTA SÜRESİ VAR
İyim, Evren Büker'in geçen sezondan 120 bin TL civarında alacağı bulunduğunu, faizlerle birlikte bu rakamın 150 bin TL'yi bulduğunu da bildirdi. Pınar Karşıyaka'nın haciz kararına itiraz ve karşı tarafla anlaşmak için bir haftalık süre bulunuyor.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Daha önce yaptığı gösterimler ile Iron Man lakabını alan Richard Browning, jetpack ile arama kurtarma...