#
#
SÜPER LİG
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SÜPER LİG
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fas asıllı oyuncu Youness Mokhtar ile yumruk yumruğa kavga ettiği iddialarına cevap verdi.
31/01/2016 - 11:08
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Youness Mokhtar'ın iddialarına cevap verdi.
 
Fenerbahçe'nin baskılı oynadığını ve bunun da doğal olduğunu vurgulayan Kafkas, "Bizim bir oyun anlayışımız var. Hücum ve savunma ilkelerine göre kurduğumuz bazı taktikler var. Savunma anlamında doğru işler yaptık. Elendik, lige döneceğiz. Oyuncularımla gurur duyuyorum, iyi mücadele verdiler. Genç oyuncularımız var. Daha tecrübe kazanırlarsa iyi işler yapacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.
 
Maç içinde taraftarların Kayserisporlu oyuncuların fazla yerde kaldığı gerekçesiyle gösterdiği tepkiye değinen Tolunay Kafkas, "Oyunu çirkinleştirmemeye çalıştık. Zaman zaman bizim de elimizde olmayan, oyuncuların yatması kalkması gibi problemler oluyor. Bunları da hoş görmenizi istiyorum" diye konuştu.
 
Kafkas, transfer görüşmeleri yaptıkları ancak anlaşamadıkları Youness Mohktar ile kavga ettiği yönündeki iddialarla ilgili soruyu ise, "Ben bu oyuncuyla ilgili sıkıntı yaşamadım. Ne benim üzerimden ne Kayserispor üzerinden prim verilecek açıklama yapmam. Benim tarafımdan kaale alınacak bir şey değil. Yazıldığı, çizildiği gibi bir olay değil. Benim adıma önemli bir adam da değil. Başka şeyler de var, iş farklı yerlere gidebilir. Büyütülecek bir olay değil" şeklinde yanıtladı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
18 Ekim tarihli Apple etkinliğinde tanıtılacak merak edilen yeni nesil MacBook Pro modelleri için yeni bilgiler...